Sign in Sign up

Sokół Krzywa uległ Nysie Wiadrów

Author: Kasia_
Creation date: 29 August 2016, 15:28 All comments: 0

W niedzielę w Krzywej zespół Sokoła rozgrywał swój mecz w ramach rozgrywek o mistrzostwo klasy A. Po ubiegłotygodniowym zwycięstwie z Orłem Zagrodno, w drugiej kolejce przyszło im się zmierzyć z Nysą Wiadrów.

Goście stawili się na boisku w dziesięciu, natomiast Ł. Kurczak miał do dyspozycji czternastu zawodników w kadrze meczowej. Wynik spotkania otworzył się bardzo szybko, już w pierwszej minucie gry goście wyszli na prowadzenie. Po kwadransie gospodarze zdołali wykorzystać grę w przewadze, dokumentując to bramką, której autorem był K. Staszak.

Radość gospodarzy oraz miejscowych kibiców nie trwała długo, minutę po wznowieniu Nysa znów wyszła na prowadzenie. Nie opadły nerwy po stracie bramki, a wiadrowianie strzelili bramkę na 1:3, a przed przerwą zdobyli bramkę numer cztery.

Taki stan rywalizacji utrzymał się do końca pierwszej części spotkania. Po przerwie na boisku pojawiał się D. Sopkowicz, zmieniając Ł. Pleśniaka. Nieskuteczność w ataku oraz dobre ustawienie defensywy gości sprawiły, że o bramkę dla gospodarzy było niezmiennie ciężko.

Wszystkie akcje były skutecznie przerywane przed szesnastym metrem, a strzelecką niemoc przełamał M. Marciniak. Gol na 2:4 dla Sokoła był wszystkim, na co było stać gospodarzy tego dnia. Wynik spotkania nie uległ zmianie, po słabej grze w obronie i po błędach bramkarza Sokół Krzywa przegrał z Nysą Wiadrów

Sokół Krzywa 2–4 Nysa Wiadrów