Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

„Matma jest ok!” oraz „Targi Książki” w Cuprum Arena

Autor Cuprum Arena
Data utworzenia: 31 sierpień 2016, 11:13 Wszystkich komentarzy: 0


„Matma jest ok!”  oraz  „Targi Książki”  w Cuprum Arena

Przed nami kolejny rok szkolny, podczas którego uczniowie zmierzą się z trudnymi zadaniami matematycznymi. Na rozgrzewkę dla swoich gości Cuprum Arena przygotowała w dniach 3-4 września weekend liczbowych wyzwań.

Z okazji nowego roku szkolnego Cuprum Arena przygotowała kolejne po „Kredkolandii” wydarzenie adresowane do uczniów i rodziców. Wszystkie dzieci będą miały okazję wziąć udział w zabawach, grach i konkursach z nagrodami w specjalnie strefie animacyjnej, gdzie każdy uczestnik może pomalować kolorowymi farbkami wielkie cyfry wykonane ze styropianu, a gotową pracę zabrać ze sobą do domu. Nie zabraknie rebusów, krzyżówek, układanek, kolorowanek i gier planszowych, czyli wszystkiego, co gwarantuje dobrą zabawę.

Na odwiedzających czeka także wiele konkursów z nagrodami. Dla młodszych będą to między innymi „Dodawanki i odejmowanki” czyli matematyczne zadania, za których poprawne rozwiązanie w pamięci, zwycięzcy otrzymają grę matematyczną. Na dorosłych czekają już trudniejsze działania konkursowe z mnożenia i dzielenia, zwycięzcy nagrodzeni zostaną przydatnymi w każdym domu kalkulatorami. Dodatkową atrakcją będzie konkurs plastyczny na najładniejsze wakacyjne wspomnienie uwiecznione na dużym obrazie na ścianie.

Całemu wydarzeniu towarzyszyć będą Targi Książki. Klienci znajdą na nich książki oraz podręczniki szkolne nowe i używane oraz artykuły szkolne i biurowe, a lokalne szkoły zaprezentują swoją ofertę edukacyjną. Podtrzymując popularną tradycję bookcrossingu Cuprum Arena zachęca do dzielenia się przeczytanymi książkami i wymiany swoich lektur na te oddawane przez innych czytelników. Każdy, kto przyniesie więcej niż 10 książek, otrzyma dodatkowo słodki upominek. Atrakcji podczas eventu zapewne nie zabraknie, a każdy odwiedzający znajdzie coś dla siebie.

Cuprum Arena oferuje ponad 34 tys. mkw. powierzchni handlowej, na której działa 130 punktów handlowych, usługowych, kawiarni i restauracji. Kluczowi najemcy galerii to m.in. CCC, Pandora, Simple, Smyk, Femestage Eva Minge, Bershka, Stradivarius, grupa LPP czyli Reserved Cropp, House, Sinsay, Mohito, a także Saturn czy Helios. Klienci mogą skorzystać z bogatej oferty handlowej sklepów wszystkich branż, m.in. delikatesów spożywczych Alma, kosmetycznej Rossmann i Hebe, wyposażenia wnętrz, a także salonów z odzieżą oraz obuwiem krajowych i międzynarodowych marek. Obiekt należy do MGC Inwest.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.