Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Chojnowska policja zatrzymała 32-latka znęcającego się nad żoną

Autor admin
Data utworzenia: 31 sierpień 2016, 14:32 Wszystkich komentarzy: 2


Chojnowska policja zatrzymała 32-latka znęcającego się nad żoną

Chojnowscy policjanci w jednej z pobliskich wsi dokonali zatrzymania 32-latka, grożącemu swojej żonie podpaleniem. Mężczyzna znęcał się nad kobietą od miesięcy.

- Policjanci z Chojnowa odebrali zgłoszenie dotyczące awantury domowej w jednej z miejscowości niedaleko Chojnowa. Kiedy na miejsce dotarł patrol, zgłaszająca oświadczyła, że spór został zażegnany i nie ma powodów do kontynuowania interwencji. Kilka godzin później ta sama kobieta zgłosiła kolejną interwencję związaną z awanturą z mężem. Na miejscu okazało się, że 32-latek oblał swoją żonę cieczą ropopochodną i groził jej podpaleniem. W toku dalszych czynności policjanci ustalili, że zachowania mężczyzny wyczerpujące znamiona przemocy fizycznej i psychicznej trwały już od kilku miesięcy, o czym wcześniej kobieta nie zdecydowała się poinformować organów ścigania - informuje asp.szt. Robert Lemański, Oficer Prasowy KMP w Legnicy.

Mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Sąd Rejonowy w Legnicy wobeczatrzymanego orzekł środek karny w postaci tymczasowego aresztu na okres 2 miesięcy.


Komentarze

A czy policja zwineła tego goscia co dzisiaj wpadł po pijaku samochodem jakimś coupe do stawu rybnego tego w pobliżu żwirowiska w Rokitkach? Normalnie w środku stawu jeszcze awaryjne migały w nim koło 13 . Załuje ze aparatu nie miałem ze sobą , bo scena komiczna :)
zgłoś komentarz
@kris to co Ty, Nokie 3310 masz?
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.