Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Sail Swim zaprasza dzieci na zajęcia nauki pływania

Autor Partnerstwo
Data utworzenia: 08 wrzesień 2016, 13:27


Sail Swim zaprasza dzieci na zajęcia nauki pływania

Szkółka pływania Sail Swim zaprasza dzieci na zajęcia nauki pływania na Basenie Miejskim w Chojnowie.

Już po raz kolejny chcemy zaprosić dzieci od 6 roku życia na zajęcia nauki i doskonalenia pływania. Jako, że odbiorcami są najmłodsi, organizatorzy proponują zajęcia w formie zabaw. Jednak nie obejdzie się bez profesjonalnego sprzętu do nauki pływania. Pewnym jest, że podczas zajęć nie będzie nudy – ciekawa forma gwarantowana!

Zajęcia prowadzimy z uwzględnieniem wieku i umiejętności dzieci.

W trakcie nauki pływania do zajęć umiejętnie wplecione będą elementy ratownictwa i nurkowania, tak lubianego przez dzieci.


Niemała atrakcją są również wyjazdy na zawody, podczas których dzieci mogą wykazać się umiejętnościami oraz zdobywać nowe.

Wielu może sobie zadawać pytanie – dlaczego warto pływać? Odpowiedzi są wręcz oczywiste. Nauka pływania podczas zajęć szkółki Sail Swim uczy pracy w grupie, niezbędnej w późniejszym życiu dziecka. Spotkania uczą systematyczności, kształtują charakter i co ważne dla mniej odpornych pociech – hartują organizm. Dzięki umiejętności pływania polepsza się zdrowie, zwiększa bezpieczeństwo podczas wakacyjnych wypraw nad morze, wzrasta kondycja fizyczna. Wielu lekarzy zaleca pływanie jako sposób na poprawę i kompensację wad rozwojowych.

Jednak pływanie to również przyjemność, prosty sposób na relaks, w pojedynkę lub w towarzystwie.

W czasie wakacji prowadzimy również Półkolonie żeglarskie i Rejsy żeglarskie na Mazurach, umiejętność pływania to podstawa bezpieczeństwa zajęć żeglarskich, więc już dziś razem rozpocznijmy nauką pływania.


Zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 7 września o godzinie 18:00 na Basenie Miejskim w Chojnowie.

Zajęcia rozpoczynamy 12 września.

Kontakt:

Jakub Jakubowski

698228671, sailswim@wp.pl

www.szkolkaplywania.strefa.pl,

jesteśmy na Facebook`u – Sail Swim