Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
PWSZ Legnica

Dziś nie można zachorować...

Author: admin
Creation date: 16 January 2012, 13:29 All comments: 2


Dziś nie można zachorować...
Poniedziałek to pierwszy dzień protestu aptekarzy. Od godz. 13 do 14 apteki mają zostać zamknięte na godzinę. NRA, która zaapelowała do aptekarzy o przystąpienie do protestu, domaga się zniesienia kar dla farmaceutów, którzy realizują niewłaściwie wypisane recepty.

Naczelna Rada Aptekarska zaapelowała do aptekarzy, by leki były wydawane tylko w nagłych przypadkach, zagrażających życiu.

Wyruszyliśmy sprawdzić jak wygląda to w Chojnowie.

Większość chojnowskich aptek jest zamknięta. Otwarta jest tylko apteka w Intermarche oraz "Farmed". Pracownicy tych placówek powiedzieli, że przyłączają się do protestu....ale leki sprzedają tym co przyjdą na zakupy.

Czy to lojalne wobec innych aptek? Czy nie powinno być tu większej solidarności? Jeśli w takim małym mieście jest taki podział, to co dzieje się w dużych miastach. Czy taki protest ma sens? Z drugiej strony dobrze, że jakakolwiek apteka w naszym mieście podczas tej godziny jest czynna.

źródło:gazeta.pl

Comments

solidarność to podstawa na każdym szczeblu się to obserwuje. a tak naprawdę czy taki godzinny protest miał sens czy to coś zmieni? nasze państwo jest chore i żaden lek z żadnej apteki go nie uleczy.
report comment
Dobrze powiedziane (napisane), jednak takie panaceum jeszcze nie zostało wynalezione...
report comment

Add Comment

You have to be loggin to add comment.
Sklep Bigform