Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Dołącz do SZLACHETNEJ PACZKI lub AKADEMII PRZYSZŁOŚCI i zdobądź cenne doświadczenie!

Autor Szlachetna Paczka
Data utworzenia: 23 wrzesień 2016, 11:14 Wszystkich komentarzy: 0


Dołącz do SZLACHETNEJ PACZKI lub AKADEMII PRZYSZŁOŚCI i zdobądź cenne doświadczenie!

Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, planowanie i dobra organizacja pracy, a także doświadczenie w obszarze PR czy logistyki – chcesz zdobyć kompetencje cenne na rynku pracy? Zostań SuperW, czyli wolontariuszem SZLACHETNEJ PACZKI lub AKADEMII PRZYSZŁOŚCI! Twoja praca przełoży się nie tylko na Twój rozwój i poznanie nowych ludzi, ale też na pomoc dzieciom i pomoc ubogim.

Zadania SuperW:

- ZMIANA ŻYCIA POTRZEBUJĄCYCH: jako wolontariusz Paczki spotkasz się z rodzinami żyjącymi w biedzie. Podejmiesz decyzję, dla których z nich włączenie do projektu będzie szansą na zmianę.

- WPŁYW NA PRZYSZŁOŚĆ DZIECI: jako wolontariusz Akademii, będziesz spotykał się w systemie 1 na 1 z konkretnym dzieckiem. Staniesz się dla niego tutorem i przyjacielem, który poprowadzi je od porażek w szkole do sukcesu w życiu.

- TWORZENIE NIEZWYKŁYCH HISTORII: połączysz dzieci / rodziny w potrzebie z Darczyńcami, którzy przygotują dla nich pomoc. Będziesz świadkiem niezwykłych spotkań, wzruszeń i przemian.

- ORGANIZACJA EVENTÓW razem z innymi SuperW zorganizujesz Finał ogólnopolskiego projektu pomocowego (Paczka) lub inspirujące wydarzenia z udziałem dzieci i wolontariuszy (Akademia).

- EWALUACJA: będziesz współtworzyć podsumowanie projektu, które pozwoli doskonalić Paczkę i Akademię.

Co Ci gwarantujemy:

- WAŻNE KOMPETENCJE SPOŁECZNO-BIZNESOWE: zarządzanie sobą w czasie, praca w grupie, wielozadaniowość, rozwój w wybranej przez Ciebie dziedzinie – od PR po logistykę.

- SAMOROZWÓJ: nowe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne − jeden z istotnych czynników sukcesu na rynku pracy. Rozwijasz się tu i teraz, ale zdobyte doświadczenie procentuje w przyszłości.

- SIEĆ KONTAKTÓW: będziesz mieć dostęp do osób, z którymi na co dzień nie miałbyś okazji się spotkać − od artystów, przez urzędników, po lokalnych biznesmenów.

- NIEZWYKŁE PRZEŻYCIA: ogólnopolskie wydarzenia z udziałem setek SuperW, motywujące szkolenia, pełen emocji Finał − gwarantujemy, że Paczka i Akademia to niesamowite przeżycia, które zostają w sercu na długo!

- RADOŚĆ Z MĄDREJ POMOCY, gdy zdasz sobie sprawę, że dzięki Tobie zmienia się czyjeś życie.

Zgłoś się, jeśli:

- Ideały są dla Ciebie ważne i pragniesz zmieniać świat.

- Potrafisz współpracować z innymi – jesteś otwarty na drugiego człowieka, umiesz przyjmować informację zwrotną.

- Masz motywację do rozwoju i chcesz podjąć wysiłek – jesteś gotowy, by intensywnie pracować.

- Identyfikujesz się z wartościami Stowarzyszenia WIOSNA i przyjmujesz zasady naszych projektów w całości.

- Odpowiedzialnie podchodzisz do swoich obowiązków, jesteś skoncentrowany na celu.

- Masz skończone 18 lat.

Zgłoś się: www.superw.pl – czekamy na Ciebie!

Kandydaci mogą zgłaszać się do 15 października, ale kolejność zgłoszeń też będzie miała znaczenie (liczba miejsc w całej Polsce jest ograniczona).


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.