Chojnowianka przywiozła z Chobieni komplet punktów

Autor Kasia_
Data utworzenia: 17 październik 2016, 12:19 Wszystkich komentarzy: 0

Chojnowski zespół udał się na wyjazdowe spotkanie do Chobieni. Odra zajmuje dziesiąte miejsce w ligowej tabeli, zaś Chojnowianka ostatnio zamykała ligową stawkę. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli chojnowianie za sprawą Rudnickiego, w drugiej połowie wynik wyrównali gospodarze, a 15 minut później stan meczu na 1:2 wyprowadził P. Zatwarnicki.

Odra Chobienia po raz kolejny wyrównała stan rywalizacji, lecz ostatecznie to Chojnowianka zgarnęła komplet punktów. W doliczonym czasie gry wynik na korzyść gości ustalił M. Grządkowski.

Zwycięstwo zagwarantowało Chojnowiance zajęcie 13 pozycji w ligowej tabeli, z dorobkiem 9 punktów.

Odra Chobienia 2:3 Chojnowianka Chojnów

Bramki: S. Rudnicki, P. Zatwarnicki, M. Grządkowski

Skład: D. Widera, M. Grządkowski, M. Haniecki, P. Kosiński, K. Kowalczyk, Ł. Kuczyński, J. Olewnik,
J. Opaluch, S. Rudnicki, P. Zatwarnicki, M. Zazulczak.

Na boisku pojawili się również: S. Iwaniak, Ch. Serkies