Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Lego Star Wars

Chojnowscy policjanci zatrzymali złodziei maszyn rolniczych z Czech

Autor admin
Data utworzenia: 20 styczeń 2012, 13:10 Wszystkich komentarzy: 0


Chojnowscy policjanci zatrzymali złodziei maszyn rolniczych z Czech
Policjanci z Chojnowa zatrzymali wczoraj dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież wartego ponad milion złotych sprzętu rolniczego w Czechach.

Dnia wczorajszego po uzyskaniu informacji od czeskich władz o kradzieży wartościowych maszyn rolniczych, które mogłyby znajdować się na terenie naszego województwa. Chojnowscy policjanci kontrolując miejscowość Stary Łom natknęli się na podejrzanie wyglądających mężczyzn transportujących ciągnik rolniczy oraz ładowarkę. Po tym, jak jeden z mężczyzn zobaczył radiowóz zaczął uciekać, jednak dzięki sprawnej interwencji policji udało się go zatrzymać. Prowadził on ciągnik mając we krwi ponad 1 promil alkoholu. Dodatkowo okazało się, że ten 34-letni mieszkaniec Szprotawy posiada zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, a transportowane maszyny pochodzą z kradzieży w Czechach.

Kolejne działania policyjne doprowadziły funkcjonariuszy do zatrzymania drugiego mężczyzny, 29-latka, który – prawdopodobnie – pilotował maszyny rolnicze.

Mężczyźni przybywają w areszcie, maszyny zabezpieczono. Trwają działania zmierzające do zatrzymania wspólnika zatrzymanych.

Źródło: KMP Legnica

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.