Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
  • Polish
  • English

Ponad 1500 złotych dla Laury Kopacz - relacja z koncertu charytatywnego (wideo)

Author: admin
Creation date: 29 October 2016, 16:34 All comments: 0


Ponad 1500 złotych dla Laury Kopacz - relacja z koncertu charytatywnego (wideo)

Za nami koncert charytatywny dla Laury Kopacz. Dom Kultury tym razem nie zgromadził tłumów - Ci jednak, którzy zdecydowali się pojawić nie szczędzili pieniędzy. Łączna kwota jaką udało się zebrać dla mieszkanki Lubiatowa przekroczyła 1500 złotych.

Laura Kopacz - 6-letnia dziewczynka z pobliskiego Lubiatowa w czerwcu doznała urazuw wyniku którego konieczne było usunięcie fragmentu czaszki. Początkowo lekarze dawali Laurze tylko jeden procent szans na przeżycie - dzisiaj jej stan jest już znacznie lepszy, jednak ciągle konieczne są kolejne zabiegi i rehabilitacja. To właśnie zbiórka pieniędzy na leczenie była powodem organizacji koncertu.

W ramach wydarzenia odbyła się także licytacja dwóch płyt zespołu Photony. Pierwsza z nich została wyceniona przez chojnowian na120 złotych, druga natomiast po wyjątkowo emocjonującej licytacji przekroczyła niebanalną kwotę 300 złotych. Jak stwierdził Jurek Delwo - wokalista i basista zespołu i zarazem prowadzący licytację - jeszcze nigdy nie udało nam się sprzedać płyty za taką kwotę.

Przejdźmy jednak do wrażeń artystycznych. Koncert rozpoczęli lokalni i doskonale znani wnaszym mieście artyści - Jakub Koziar, Małgorzata Szklarz i Karolina Końka. W przerwach umiejętności taneczne prezentowali członkowie legnickiej formacji SOS.

Gwiazdą wydarzenia była wyżej wymieniona legnicka grupa Photony, tym razem w nieco innym składzie. Michalinę Maruniak - wokalistkę zespołu zastąpiła chojnowianka Karolina Serkies - jedna z organizatorek wydarzenia. Jak sobie poradziła? Odpowiedź na to pytanie zostawiamy Wam, prezentując krótką wideorelację z występu.


Comments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.