Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Play City zaprasza na swoje 3 Urodziny!

Autor Galeria Piastów
Data utworzenia: 02 listopad 2016, 09:35 Wszystkich komentarzy: 0


Play City zaprasza na swoje 3 Urodziny!

Play City Park Rozrywki zaprasza w niedzielę 06.11.2016 od godziny 13.00 na obchody swoich 3 urodzin, gdzie wraz z Akademią Avatara spędzicie wyjątkowe chwile.

W programie mnóstwo atrakcji dla najmłodszych i nie tylko, konkursy z nagrodami, animacje, kąciki zabaw, darmowa wata cukrowa dla wszystkich,, malowanie buziek, bajka "Lucek i Pucek" w wykonaniu Teatru Avatar i wiele, wiele więcej.

Dobra zabawa i uśmiech gwarantowane. Wraz z artystami Akademii Avatara posmakujemy ogólnorozwojowych ćwiczeń w formie gier, które nie tylko sprawią dzieciom radość, ale również wpłyną na kształtowanie prawidłowej postawy ciała oraz rozwój zdolności motorycznych. Pobudzimy u najmłodszych również ciekawość i zdolność do analizy, zachęcimy do badania świata i postaw moralnych spotykając się ze spektaklem bajkowym. Podarujmy sobie dzień ożywiania wyobraźni i odkrywania umiejętności we wspaniałej atmosferze o teatralnym obliczu!

Akademia Avatara to nowa przestrzeń artystyczna w Legnicy, w której młodzi ludzie mogą podążać za marzeniami rozwoju osobistego, gromadzenia głębokich doświadczeń oraz czynienia świata piękniejszym. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Świętujcie razem z nami!


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.