Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja

Zimowy trening KS Chojnowianki przy asyście telewizji TVN!

Autor Maciek
Data utworzenia: 24 styczeń 2012, 13:01 Wszystkich komentarzy: 5


Zimowy trening KS Chojnowianki przy asyście telewizji TVN!
Dziś o godzinie 11:30 rozpoczął się trening młodzików KS Chojnowianki. Całym zajęciom towarzyszyła stacja telewizyjna TVN, która przebywa w Chojnowie w ramach programu „Kuchenne Rewolucje”. Na treningu zjawiła się pani Małgorzata Członka – prezes klubu oraz trenerzy pan Piotr Seheniewicz i Stefan Stal.

Stacja telewizyjna przeprowadziła wywiad z panią prezes oraz jednym z trenerów. Główne pytania reporterów dotyczyły pracy z młodzieżą oraz ogólnej dyspozycji młodych zawodników. W ramach treningu rozegrany został mecz pokazowy.


Niestety na treningu nie pojawiła się pani Magdalena Gessler - prowadząca program „Kuchenne Rewolucje”.
O rewolucji w chojnowskiej restauracji „Niebieski Parasol” można dowiedzieć się tutaj: "Kuchenne Rewolucje" czas zacząć!
Komentarze

Jeden Plus przynajmniej z tego calego zamieszania.Dobrze Małolaci.
zgłoś komentarz
Chojnów się promuje i dobrze. Masz rację Gorgi jeden plus z tego zamieszania, ktoś skorzystał z tego i zaprosił tv, brawo dla niego.
zgłoś komentarz
W sumie to brawa dla pani, która kopie piłkę w dodatku w szpilkach przy śniegu. Nie było tej pani czasem zimno ? Jak widać gorąca kobieta ;)
zgłoś komentarz
To zdaje się pani prezes.
zgłoś komentarz
i dobrze że pani prezes lubi piłke i ogółem futbol,trzeba zaznaczyć że dobrze prowadzi nasz klub Chojnowianki.Skończyły sie czasy wydawania pieniedzy w klubie na byle co,a jezeli juz wydaje to na konkretny cel.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.