Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Rzut oka na roboty drogowe w Chojnowie

Autor admin
Data utworzenia: 18 listopad 2016, 13:22 Wszystkich komentarzy: 1


Rzut oka na roboty drogowe w Chojnowie

Niemcewicza, Małachowskiego, Witosa, Reja, Legnicka - krótki przegląd miejsc, gdzie w minionym czasie coś się działo lub dopiero się zadzieje...

Zakończono już wzmożone prace przy budowie sieci kanalizacji sanitarnej od przebudowie sieci wodociągowej na ulicy Niemcewicza i Małachowskiego. Przez kilka dni kierowcy musieli zmagać się z ruchem jednokierunkowym w tym miejscu - teraz zmagać muszą się z fatalnym stanem drogi.

Trudne dni czekają mieszkańców ulicy Wincentego Witosa, gdzie rozpoczęły się prace nad siecią wodociągową. Ze względu na prowadzone prace ruch drogowy został wstrzymany.

W tym samym czasie końca dobiegają prace przy chodniku na ulicy Mikołaja Reja. Fragment między ulicami Poźniaków i Legnicką oddany do użytku został już miesiąc temu - już za kilka dni będziemy mogli przejść się fragmentem łączącym ulicę Poźniaków z ulicą Konarskiego. W ramach robót wykonawca zerwał starą nawierzchnię, dokonał regulacjiistniejących skrzynek zaworowych, studzienek telekomunikacyjnych oraz innych urządzeń w chodniku oraz na nowo ułożył obrzeża trawników oraz krawężniki drogowe. Nawierzchnia chodnika wykonana z kostki i płyt granitowych nawiązuje do staromiejskiego charakteru ulicy.

Najprawdopodobniej już wkrótce rozpoczną się prace nad nowym chodnikiem łączącym Chojnów z Michowem. Najkorzystniejszą ofertę złożyła firma brukarska "Granit-Bruk" z Chojnowa. Kosz budowy chodnika oszacowano na ponad 353 244 złotych.


Komentarze

Ul Reja wygląda super tylko jedno miejsce odbiega od całości obręb przejścia dla pieszych na rogu Poźniaków (chyba że coś uległo zmianie) stare gumisie reszta super.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.