Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Łukasz Niemczyk o krok od tytułu Mistrza Polski!

Autor admin
Data utworzenia: 19 listopad 2016, 13:15 Wszystkich komentarzy: 0


Łukasz Niemczyk o krok od tytułu Mistrza Polski!

Zwycięstwem Łukasza Niemczyka nad Rafałem Grabowskim zakończył się jeden z półfinałów tegorocznych Mistrzostw Polski Seniorów w Boksie. Reprezentant klubu Champion Chojnów Powiat Legnicki zawalczy o tytuł mistrza Polski z Dawidem Michelusem.

Dawid Michelus - finałowy przeciwnik Łukasza Niemczyka należy do klubu UKS Kontra Elbląg. W starciu półfinałowym pokonał białostoczanina Krystiana Sielawę. Zapraszamy do wspólnego kibicowania reprezentantowi ziemi chojnowskiej - początek finałów 87. Mistrzostw Polski Seniorów już dzisiaj o godzinie 18:00. Transmisje na żywo każdy z nas może obejrzeć za pośrednictwem portalu bokser.org:

Przypomnijmy - Łukasz Niemczyk walczy o tytuł mistrza w kategorii 64 kg. W swojej pierwszej walce w ramach mistrzostw nie dał szans reprezentantowi RKB Boxing Radom - Adrianowi Grzmilowi; w walce o półfinał zwyciężył nad Aleksandrem Jasiewiczem z Shoguna Mysłowice. Drogę do finału zakończył pewnie punktując równie ambitnego radomianina Rafała Grabowskiego.

Miejmy nadzieję, że równie sprawnie chojnowskiemu bokserowi pójdzie walka w finale, a klub z naszego miasta doczeka się kolejnego zawodnika z tytułem mistrza Polski.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.