Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja

"Kuchenne Rewolucje" - za nami drugi dzień

Autor admin
Data utworzenia: 25 styczeń 2012, 09:20 Wszystkich komentarzy: 4


"Kuchenne Rewolucje" - za nami drugi dzień
Za nami drugi dzień „Kuchennych Rewolucji”. Czy uda się pani Gessler zmienić oblicze Niebieskiego Parasola? Jak spodobało się nasze miasteczko ekipie TVN?

Od samego rana w okolicach ulicy Legnickiej dostrzec można było większą niż zwykle ilość osób skoncentrowanych wokół jednego miejsca – restauracji Niebieski Parasol. Wielu wyczekiwało przyjazdu gwiazdy ostatnich dni w Chojnowie – Magdy Gessler, prowadzącej program „Kuchenne Rewolucje”.

Jednak doczekali się tylko ci najbardziej wytrwali – pani Gessler przyjechała do Chojnowa dopiero w okolicach godziny 14:00. Po wyjściu z samochodu udała się na krótko do restauracji, by po kilku chwilach wspólnie z ekipą wyruszyć do centrum miasta. Tam – zgodnie z zasadami programu – chciała porozmawiać z przechodniami m.in. o Niebieskim Parasolu.


Magda Gessler przechadzając się uliczkami naszego miasta zajrzała m.in. do jednej z miejscowych piekarni gdzie zakupiła świeże bułki i pączki oraz do Baru Popularnego. Wizytę w barze skwitowała słowami, że można tu tanio i smacznie zjeść.Chojnowianie byli pozytywnie nastawieni do pani Gessler, która w bezpośrednim kontakcie okazała się bardzo sympatyczną osobą. Niektórym nawet udało się zrobić wspólną pamiątkową fotkę.

Po „obchodzie” miasta ekipa TVN udała się do restauracji Niebieski Parasol by prowadzić dalsze „Kuchenne Rewolucje”.

Przeczytaj również: "Kuchenne Rewolucje" czas zacząć!Komentarze

"Moim zdaniem pani PREZES niech pomyśli o podopiecznych z Niebieskiego Parasola bo nie za dobrze się z nimi dzieje a nie myśli jakby tu zarobić.O restauracjach trzeba mieć trochę pojęcia a nie tylko dobre chęci."
zgłoś komentarz
"Moim zdaniem pani PREZES niech pomyśli o podopiecznych z Niebieskiego Parasola bo nie za dobrze się z nimi dzieje a nie myśli jakby tu zarobić.O restauracjach trzeba mieć trochę pojęcia a nie tylko dobre chęci."
A ja myślę że najlepiej zapytać podopiecznych jak im się mieszka "pod parasolem" byłeś tam kiedyś pytałeś jak im tam jest czy bazujesz na plotkach. Zapraszamy na wolontariat, a co do Pani Prezes to uwierz mi zna się na gotowaniu i ma gust co do wystroju wnętrz, a byłeś na jednym z bali jakie organizowała,że krytykujesz najlepiej opierać się na plotkach.
zgłoś komentarz
a ktoś wie o której dzisiaj pojawi sie pani Magda?mozna wywnioskowac ze jest normalna kobietą a nie gwiazdą która szuka tylko najdroszych lokali aby zjesc,skoro poszła do naszego baru.a co do pani prezes to jeszcze nikt sie taki nie urodził,aby wszystkim dogodził,i tyle w tym temacie!!
zgłoś komentarz
For the person asking for sites about top financial ideas, excellent finance words of advice, finance tips personal budget tips, top finance ideas, worthwhile finance tips, I highly suggest this good finance words of advice forum or for simple money words of advice, office of management & finance tips payment unit, simple financial ideas, simple financial tips, simple money ideas, peruse this simple money recommendations page.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.