Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Zbliżają się święta - zarówno miasto, jak i gmina szykują bożonarodzeniowe jarmarki

Autor admin
Data utworzenia: 29 listopad 2016, 11:16 Wszystkich komentarzy: 0


Zbliżają się święta - zarówno miasto, jak i gmina szykują bożonarodzeniowe jarmarki

Jarmarki świąteczne organizowane zarówno przez miasto jak i gminę Chojnów wpisały się na stałe w lokalny kalendarz imprez. Jeden w Chojnowie, drugi w Piotrowicach - co roku przyciągają tłumy mieszkańców ziemi chojnowskiej spragnionych świątecznej atmosfery. Zobacz jakie atrakcje zaplanowali w tym roku organizatorzy.

Bożonarodzeniowy Jarmark w Chojnowie zaplanowano na 11 grudnia. Organizatorzy wśród atrakcji zaplanowali m.in. stragany z rękodziełem, wyrobami świątecznymi i użytkowymi oraz występy artystyczne - każdy z nas będzie miał okazję usłyszeć kolędy w wykonaniu góralskiej kapeli.

Tydzień później - 18 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury i Rekreacji w Piotrowicach odbędzie się IV Gminny Jarmark Bożonarodzeniowy. Również tutaj organizatorzy zadbali o stoiska z lokalnymi wyrobami, rękodziełem i potrawami związanymi z tematyką Świąt Bożego Narodzenia. Na najmłodszych czekać będą liczne konkursy i zabawy; osoby, które zdecydują się zaprezentować swój kram będą miały okazję wziąć udział w konkursie na najładniejsze stoisko jarmarku. Imprezie towarzyszyć będą także warsztaty kulinarne i koncert kolęd.

O szczegółach obydwu imprez z pewności będziemy jeszcze informować.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.