Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja

Przekaż 1% podatku chojnowiance - To nic nie kosztuje, a wiele pomoże !!

Autor Rodzina i najbliżsi
Data utworzenia: 26 styczeń 2012, 08:05 Wszystkich komentarzy: 1


Przekaż 1% podatku chojnowiance - To nic nie kosztuje, a wiele pomoże !!
Już kilka dni najbliżsi chojnowianie rozwieszają plakaty, na którym matka trójki dzieci - Magdalena Żybura błaga litośnie o pomoc w walce z okrutna chorobą. W styczniu br. wykryto u Pani Magdy chorobę -
Stwardnienie rozsiane (przewlekła, zapalna, demielinizacyjna choroba centralnego układu nerwowego, w której dochodzi do wieloogniskowego uszkodzenia (demielinizacji i rozpadu aksonów) tkanki nerwowej.).

Pani Magda jest matką trojki dzieci: 7 letniego Bartka, 12 letniego Szymona i 3 letniej Julji. Nie pozwól aby Te niewinne dzieci cierpiały a także Ich jedyna, kochająca Matka. Przekaż swój 1% z podatku, na leczenie Ich kochanej Mamy. Czy to aż tak dużo ?? Pomyśl, że to przecież nic nie kosztuje, a ile pomaga?? Jeśli dzięki Twojemu 1% uda sie uzbierać określoną sumę pieniężna, która zostanie przeznaczona na leczenie i rehabilitacje, to pomyśl ile szczęścia i radości dałeś tym niewielkim gestem??!! Czy czyn ten nie jest wspaniały??

Z litoscia i wiarą błagamy my - Najbliżsi i znajomi Pani Magdy, przekaż swój 1 % z rocznego zeznania podatkowego. Daj się namówić, wierzymy w Ciebie !!

Nazwa OPP: DOBRO POWRACA - Fundacja na rzecz Chorych na stwardnienie rozsiane
Numer KRS Fundacji: 0000 33 88 78
dla: Magdaleny Żybura


Dziękujemy !!


Komentarze

For the person asking for sites about simple financial ideas, top finance tips, simple finance ideas, worthwhile financial ideas, worthwhile money tips, I highly recommend this worthwhile finance recommendations site or for good finance ideas, good financial ideas, top finance words of advice, simple money recommendations, simple finance words of advice, have a look at this top money ideas profile.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.