Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

14-16 grudnia 2016 r. - Chojnów - Wielkie otwarcie sklepu MyCenter

Autor Partnerstwo
Data utworzenia: 15 grudzień 2016, 13:32


14-16 grudnia 2016 r. - Chojnów - Wielkie otwarcie sklepu MyCenter

Wszyscy fani markowego sprzętu AGD i RTV w Chojnowie obowiązkowo powinni zakreślić w swoich kalendarzach 14 grudnia 2016 r. Właśnie w tym dniu, o godz. 9.00, odbędzie się tu bowiem wielkie otwarcie sklepu sieci MyCenter!

Witryna z charakterystycznym logotypem w kształcie serca ozdobi salon przy ulicy Rynek 41. Dlaczego warto zjawić się już na samą inaugurację? To proste: na klientów czekają atrakcyjne promocje, m.in. telewizor FULL HD, klasy A+ o przekątnej 55'' z funkcją Smart, za jedyne 1999 zł. Pralka Polar w klasie A++ oraz wsadem 6 kg w najniższej cenie 777 zł. Miłośnikom multimediów polecamy pendrive 16 GB w cenie 17,99 zł.

MyCenter to nowe spojrzenie na AGD i RTV w Polsce – najdynamiczniej rozwijająca się sieć sklepów na rodzimym rynku, stawiająca na oryginalny, świeży w branży przekaz, jak również partnerskie podejście do klienta. Ciepłe kolory oraz hasło „technologia z sercem” mają symbolizować przyjazną obsługę i poczucie bezpieczeństwa. Wszystko po to, by każdy odwiedzający jeden z salonów należących do sieci mógł poczuć się maksymalnie komfortowo.

Więcej informacji oraz szczegóły promocji można znaleźć na oficjalnej stronie marki: www.mycenter.pl