Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Gabinet Zdrowa Stopa w Chojnowie zachęca do wizyty u podologa

Autor Partnerstwo
Data utworzenia: 19 grudzień 2016, 13:08


Gabinet Zdrowa Stopa w Chojnowie zachęca do wizyty u podologa

Męczą cię bolesne odciski, brodawki, wrastające paznokcie? Nie czekaj do lata. Już teraz umów się na wizytę w gabinecie podologicznym i zadbaj o zdrowie i wygląd twoich stóp.

Specjaliści są zgodni – o stopy należy troszczyć się tak samo, jak troszczymy się o serce, wątrobę czy nerki. Należy je obserwować i dbać o nie po to, by służyły nam jak najlepiej i jak najdłużej.

W tym właśnie pomaga podologia.

Jako podolog zajmuję się profilaktyką i wsparciem w procesie leczenia chorób stóp - szczególnie wobec pacjentów z grup ryzyka, takich jak chorzy na cukrzycę lub chorzy ze zmianami reumatycznymi stóp.

Co konkretnie oferuję?

- Usuwam odciski i modzele na palcach i stopach - już pierwszy zabieg przynosi natychmiastową ulgę. Zabieg usunięcia odcisków najczęściej jest bezbolesny.

- Usuwam kurzajki ze stóp. Najczęściej wymagane jest kilka wizyt.

- Badam stan płytki paznokciowej - fachowo skrócę paznokcie a także wyleczę wrastające paznokcie. Lecząc wrastające paznokcie stosuję najczęściej specjalne klamry korygujące

- Przeprowadzam protetykę paznokci, czyli odbudowę paznokcia zastępczego.

- Odciążę bolesne miejsca na stopach i fachowo je zaopatrzę.

- Odpowiednio dobieram ortezy do rodzaju schorzenia

- Pobiorę materiał do badania w kierunku grzybicy paznokci zmienionych chorobowo

Dbajmy o stopy, troszczmy się o nie, wybierzmy się z wizytą do podologa – kto wie, może popełniamy błędy, z których dotychczas nie zdawaliśmy sobie sprawy? W gabinecie podologicznym dowiecie się w jaki sposób o nie dbać. Nogi często bolą, bo ich właściciel traktuje je jedynie jako narzędzie do poruszania się a nie narząd, o który trzeba dbać tak samo, jak o serce czy nerki.

Jeśli doskwierają ci problemy, które opisałam powyżej, jeśli martwisz się wyglądem swoich stóp i paznokci, nie czekaj. Zadzwoń do mnie pod nr 662270888 i przyjdź do Gabinetu Zdrowa Stopa w Chojnowie przy ul. Kościuszki 7/2. Przekonasz się, że warto!

Wizyta u podologa to także świetny prezent dla twoich bliskich.