Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja

„Kuchenne Rewolucje” – finalny dzień (video, foto, wywiad)

Autor admin
Data utworzenia: 26 styczeń 2012, 15:27 Wszystkich komentarzy: 10


„Kuchenne Rewolucje” – finalny dzień (video, foto, wywiad)

Po trzech dobach, gdy na językach naszego miasta była tylko Magda Gessler przyszedł czas na finalny dzień. Dziś odbędzie się kończąca chojnowską przygodę z programem „Kuchenne Rewolucje” kolacja, podczas której ludzie z „zewnątrz” zobaczą co zmieniło się w restauracji Niebieski Parasol, poznają nowe menu, a może nawet i nową nazwę. Zobaczą odmienioną i zrewolucjonizowaną chojnowską restaurację.

Kolacja kończąca „zmagania” Magdy Gessler z Niebieskim Parasolem odbędzie się dziś, tj. 26 stycznia 2012 r. o godzinie 19:00. Niestety nie ma już wolnych zaproszeń, które w niewielkiej ilości rozeszły się bardzo szybko. Jednak nic straconego – niebawem każdy będzie mógł się przekonać o wszystkich wprowadzonych zmianach w lokalu i zasmakować wszystkich dań przygotowanych specjalnie na nową odsłonę dawnego Milenium.

W momencie pisania tego tekstu, gwiazdy wieczoru – Magdy Gessler – jeszcze nie było. Wszyscy czekają z zaciekawieniem co przyniesie dzisiejszy dzień, dzień, w którym żegnamy się z ekipą TVN. Na podsumowania będzie jeszcze czas, jednak już dziś można wspomnieć, że smutno rozstawać się z nimi, gdyż wnieśli do naszego miasta pewien powiew świeżości i niektórym chojnowianom wywołanym zamieszaniom przypomnieli co znaczy szybsze bicie serca i emocje. Za to im serdecznie dziękujemy i czekamy na efekty prac, które prowadzili przez ostatnie trzy dni.

A Czytelników zainteresowanych osobą Magdy Gessler i programu „Kuchenne Rewolucje” podczas pobytu w Chojnowie zapraszamy na stronę internetową Radia PLUS Legnica, gdzie znaleźć można zdjęcia, video oraz posłuchać przeprowadzonego wywiadu. Dowiedzieć się tam można również więcej o wczorajszym – owianym tajemnicą – dniu ekipy Niebieskiego Parasolu, która wybrała się do Sali sportowej wraz z ekipą TVN. Było wystrzałowo!

Zobacz także:

"Kuchenne Rewolucje" czas zacząć!

"Kuchenne Rewolucje" - za nami drugi dzień

„Kuchenne Rewolucje” – dziś dzień zamknięty


Komentarze

Kiedy to wgl bedzie w telewizji
zgłoś komentarz
Ciekawe co miala na mysli Magda Gessler mowiac w wywiadzie dla radia Plus, ze pierwszy raz jej sie zdarza, zeby miejsce gdzie przeprowadza "kuchenne rewolucje" podzialalo na nia usypiajaco, wrecz odbieralo energie. Chodzi jej o restauracje czy moze nasze miasto? Az to dziwne faktycznie, bo to bardzo energiczna osoba no i jak sama mowi nigdy wczesniej nie przytrafilo sie jej nic podobnego..
zgłoś komentarz
Ja bym tu się dopatrywał drugiego dna...
@limetka - z czym Ci się kojarzy Niebieski Parasol?
zgłoś komentarz
No niestety, nasze miasto ogarnięte jest marazmem i nie dziwię sie p. M. Gessler, że czuła się tu sennie. Co tutaj może pobudzić i dodać energii, chyba na wiosnę mecze na Chojnowiance kiedy klną, palą i wyzywają i trafia Cię, że nie możesz przyjśc tam z dzieckiem. Nie ma nawet gdzie pospacerować, po parku strach, a innego miejsca żeby pospacerować nie ma!!!
zgłoś komentarz
Wizyta pani Magdy Gessler dodała trochę energii, tym co tam pobiegli żeby ją zoabaczyć, a warto było, bo to jakaś odmiana w tym smutnym miasteczku jakim jest Chojnów. Popatrzcie na zdjęcie wyżej, jak obskurnie wygląda ten mur koło wejścia do reatauracji, jak to wygląda, biedna obskurna mieścina i taka gwiazda. Ciekawa jestem ile p. Magda Gesller zarobiła na tym programie i kto za to zapłaci. Wiem kto, Ci co płacą abonament TV.
zgłoś komentarz
Zapłaci pewnie panie prezes Niebieskiego Parasola,bo to ona ją zapraszała,no jest pewne ze p Gessler nie przyjechała tu Charytatywnie.A ile to wszystko kosztowało to pewnie nigdy sie nie dowiemy.A co do Chojnowa to nie ma co sie dziwic ze nie ma tu energii i życia kulturalnego bo zawsze brakuje pieniędzy na jakiś konkretny koncert czy festyn,dlatego miasto i mieszkańcy tak wygladaja smutno,ponuro i bez ochoty do życia.A ci którzy lubią sie pobawić to jadą na festyny lub dyskoteki do innych pobliskich miejscowosci.I jak sadze nic w tej sprawie sie nie zmieni i dalej bedziemy zadzumionym i smutnym miasteczkiem.A wy co o tym sądzicie?
zgłoś komentarz
Myślę, że zaplaci nikt inny jak podatnik, czyli my wszyscy, a że to telewizja, to z abonamentu telewizyjnego. Wciąz zachęcają w różny sposób w TV, aby płacić. A ludziki mądre i nie płacą, za głupoty jakie TV 1 i TV 2 pokazuje. Wiecie ile zarabia prowadzący "Jaka to melodia"? Jak myślicie kto opłaca muzyków, widzów, tak widzów nie pomyliłem się - im tez trzeba zapłacić...Dlatego płaćcie abonament rad.tel.:)Co myślicie o płaceniu za radio i telewizję???
zgłoś komentarz
ta Pani jest dla mnie nikim. robi na tym progranie tylko kase nic wiecej. pani prezes niech spłaci długi a nie wydaje na byle co.
zgłoś komentarz
spokojnie TVN z tego co wiem to stacja prywatna i nie utrzymuje się z abonamentu tylko z reklam. Ludzie więcej uśmiechu mniej narzekania! To źle, że w końcu coś się u nas dzieje?
zgłoś komentarz
Otoz to Anetka_222. Masz 100% racji. Ludzie podnosza larum, nie wiedzac ,ze TVN to telewizja prywatna a nie publiczna..
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.