Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja

„Kuchenne Rewolucje” - poczęstunek i nowa nazwa!

Autor admin
Data utworzenia: 26 styczeń 2012, 18:38 Wszystkich komentarzy: 6


„Kuchenne Rewolucje” - poczęstunek i nowa nazwa!

Ostatni dzień „Kuchennych Rewolucji” to również poczęstunek. Zgodnie z tą zasadą dwie urocze pracowniczki byłego Niebieskiego Parasola wyszły z tacami pełnymi pysznych faworków i w asyście kamery częstowali nimi przechodniów. Nie było osoby, której poczęstunek by nie smakował – w końcu wyszedł spod rąk samej Magdy Gessler!

Poza faworkami chojnowianie zostali zaproszeni do odwiedzenia zrewolucjonizowanej restauracji na ulicy Legnickiej w Chojnowie. Już jutro każdy będzie mógł się przekonać co i jak się zmieniło.

Zapewne wielu zastanawia się dlaczego wyżej jest napisane BYŁEGO Niebieskiego Parasola. Tak, restauracja zmieniła również nazwę. Chojnowianie, którzy odważyli się pokazać swoją twarz przed kamerą i poczęstować się faworkiem poznali nową nazwę. Zdradzimy ją również Czytelnikom naszego Portalu.

Restauracja, która dotychczas nosiła nazwę Niebieski Parasol od teraznazywać się będzie Pod Jeleniem!

Co Czytelnicy Portalu CHOJNOW.PL myślą o nowej nazwie? Sprawdzi się? Lepsza jest niż poprzednia?Komentarze

Ciekawa kto tym jeleniem jest, albo bedzie... Nazwa raczej nieciekawie mi sie kojarzy. Właściwie to mam dwa skojarzenia. To drugie to z polowaniem, może będzie tam wystrój jak w leśniczówce, też ciekawe.
zgłoś komentarz
A mi się bardzo podoba :)Jeżeli będzie tam kuchnia myśliwska to napewno się skuszę. Czegoś takiego w regionie nie ma, a przecież dookoła piękne lasy :)
zgłoś komentarz
Jeżeli to będzie kuchnia myśliwska to zgadzam się z Tobą Anetko, że warto się skusić, bo coś nowego. Tylko czy akurat pasuje do Chojnowa...fakt kiedyś było tu dużo lasów, może i się przyjmie, ale czuję, że stali bywalcy i tak powiedzą: "Idziemy do Millenium" :) pozdrawiam
zgłoś komentarz
hehe pewnie masz racje :) ale nie ma co gdybać trzeba będzie przetestować :)czasem warto wrócić do korzeni ... w każdym bądź razie było bardzo kiepsko więc teraz chyba może być już tylko lepiej :)oby!
zgłoś komentarz
No zobaczymy jak to bedzie pod tym jeleniem:) Nazwa nie zachwyca ale kuchnia serwowana tam bedzie smakowac na pewno wybornie, w koncu propozycja wyszla od samej Magdy Gessler, a ona juz sie na tym zna. Nie wiem tylko czy w chojnowskich realiach zda egzamin taka kuchnia, wszystko tez pewnie zalezy od cen, jesli beda znosne to przejdzie to i z czasem chojnowianie nie tylko przyzwyczaja sie m.in. do dziczyzny ale moze nawet ja polubia.Osobiscie jestem nastawiona pozytywnie, bo jesli cos wczesniej nie szlo to teraz sygnowane nazwiskiem Gessler moze byc juz tylko lepsze.Ciekawe czy nad drzwiami beda wisialy rogi..
zgłoś komentarz
Wszystko fajnie,ale kto ze zwykłych Chojnowian był tam?kto otrzymał zaproszenie?było ich bardzo mało a reszta juz dawno była rozdana po znajomosci.A dużo pewnie bedzie zależeć od cen jakie tam bedą a nie od pani Gessler.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.