Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Powiatowy Zespół Szkół z prestiżowym ogólnopolskim wyróżnieniem

Autor admin
Data utworzenia: 27 grudzień 2016, 10:32 Wszystkich komentarzy: 1


Powiatowy Zespół Szkół z prestiżowym ogólnopolskim wyróżnieniem

Powiatowy Zespół Szkół w Chojnowie dołączył do rankingu najlepszych szkół w Polsce. Wszystko za sprawą Ogólnopolskiego Wyróżnienia Wiarygodna Szkoła, którego celem jest nagrodzenie najlepszych szkół w naszym kraju, które dzięki właściwemu poziomowi nauczania osiągają bardzo dobre wyniki w nauce.

- Certyfikat Wiarygodności jest jasną deklaracją stosowania przez Szkołę odpowiednich standardów w zakresie edukacji, wychowania i bezpieczeństwa. Legitymowanie się znakiem firmowym Wiarygodnej Szkoły jest skutecznym narzędziem budowania prestiżu placówki w regionie jak i w Polsce. - przeczytać możemy na stronie Wiarygodnej Szkoły.

Powiatowy Zespół Szkół w Chojnowie utworzony został w 2001 roku w wyniku połączenia Liceum Ogólnokształcącego im M. Kopernika, Zespołu Szkół Rolniczych im W. Szafera oraz Zespołu Szkół Zawodowych im. H. Mierzejewskiego.

W skład PZS wchodzi: Liceum Ogólnokształcące dla młodzieży – klasa europejska, biologiczno-chemiczna, pożarniczo-ratownicza; Technikum dla młodzieży – ekonomiczne, handlowe, hotelarskie, mechaniczne, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych; Zasadnicza Szkoła Zawodowa – mechanik pojazdów samochodowych, sprzedawca, wielozawodowa oraz Centrum Kształcenia Ustawicznego – kursy kwalifikacyjne (m.in. rolnik).

źródło: Wiarygodna Szkoła


Komentarze

"... dzięki właściwemu poziomowi nauczania osiągają bardzo dobre wyniki w nauce"
Nieprawdopodobne.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.