Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Małgorzata Światłoń walczy o tytuł Najpopularniejszego Sportowca Legnicy

Autor admin
Data utworzenia: 28 grudzień 2016, 13:40 Wszystkich komentarzy: 0


Małgorzata Światłoń walczy o tytuł Najpopularniejszego Sportowca Legnicy

Ruszył kolejny plebiscyt portalu LCA.PL i Gazety Legnickiej na Najpopularniejszego Sportowa i Trenera. W chwili obecnej trwa głosowanie na najpopularniejszych zawodników reprezentujących kluby w Legnicy - na początku stycznia do rywalizacji dołączą sportowcy z ośmiu gmin powiatu legnickiego.

Wśród sportowców reprezentujących legnickie kluby znalazła się mieszkanka Gminy Chojnów Małgorzata Światłoń, zawodniczka koszykarskiego Ekonoma Legnica. Jak informują organizatorzy plebiscytu - Czołowa zawodniczka naszego drugoligowca w poprzednim sezonie. W obecnym jego najlepiej punktująca liderka. Basket w wydaniu ligowym łączy z uprawianiem biegów i triathlonu.

W zeszłym roku Małgorzata Światłoń triumfowała wśród sportowców Gminy Chojnów. Kto w tym roku reprezentować będzie nasze gminy? Lista nominowanych zostanie zaprezentowana dopiero po nowym roku - z pewnością poinformujemy, kto znalazł się wśród wyróżnionych i na kogo możemy oddawać nasze głosy.

Póki co, każdy z nas może wesprzeć Małgorzatę Światłoń w rywalizacji "legnickiej". Aby zagłosować wyślij SMS o treści TYP.DL.11 pod numer 71480. Koszt wysłania SMS-a to 1.23 zł z VAT-em.

Równocześnie trwa głosowanie na Najpopularniejszego Sportowca Młodzieżowego. Wśród nominowanych znalazł się pochodzący z Chojnowa, reprezentant legnickiej Miedzi Kacper Laskowski (SMS o treści TYP.MSP.1 pod numer 71480).


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.