Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Nowy samochód dla chojnowskiej policji

Autor admin
Data utworzenia: 29 grudzień 2016, 11:58 Wszystkich komentarzy: 6


Nowy samochód dla chojnowskiej policji

Chojnowscy zbóje muszą mieć się na baczności - lokalny komisariat, dzięki wsparciu Komendy Głównej i lokalnych samorządów powiększa swoją flotę o nowy samochód. Uroczyste przekazanie kluczyków miało miejsce dzisiaj w godzinach przedpołudniowych - uroczystość swoją obecnością zaszczycili przedstawiciele samorządów oraz m.in. Komendant Miejski Policji w Legnicy.

Współpraca samorządu z policją w dzisiejszych czasach do podstawa. Radiowóz został zakupiony w tzw. programie sponsoringu - 50% do tego samochodu dołożyła Komenda Główna Policji, 50% solidarnie dołożyło miasto Chojnów oraz gmina Chojnów - stwierdził mł. insp. Leszek Zagórski - Komendant Miejski Policji w Legnicy - Wójt Gminy Chojnów jak i Burmistrz Miasta Chojnowa wielokrotnie pomagali policji, nie tylko przy zakupie pojazdów służbowych, ale również wspierają nas w codziennej pracy - dodał.

Jest to kolejny przypadek, gdy oba samorządy przeznaczają pieniądze na nowy samochód dla policji - podobna sytuacja miała miejsce trzy lata temu.

- Zakup tego samochodu ma się przyczynić do tego, by mieszkańcom żyło się bezpieczniej a prewencja była na tyle skuteczna by wydarzeń było jak najmniej - usłyszeliśmy od burmistrza Jana Serkiesa, który podobnie jak wójt Andrzej Pyrz, zadeklarował swoje wsparcie dla lokalnej policji.

Dodatkową pomocą dla organów ścigania będzie monitoring, który w najbliższym czasie zostanie zainstalowany dzięki współpracy miasta i policji. Zdaniem burmistrza, monitoring swoim zasięgiem obejmie całe miasto - w chwili obecnej trwa typowanie miejsc pod lokalizację kamer.

Nowy samochód - Kia Cee'd posiada pełen system łączności, jest przystosowany do przewożenia osób, które mogą być zatrzymane, wyposażony jest w duży bagażnik co jest rzeczą szczególnie ważną jeżeli chodzi o zabezpieczenie miejsc zdarzeń drogowych czy przestępstw. Zdaniem Leszka Zagórskiego samochód doskonale sprawdzać będzie się w służbie patrolowej, będzie także niezbędnym elementem pracy dzielnicowego.Komentarze

Ile zainkasował klecha za polanie woda samochodu ?!
Ciemnogród nawet w Policji, obciach i kompromitacja.
zgłoś komentarz
Ile zainkasował klecha za polanie woda samochodu ?!
Ciemnogród nawet w Policji, obciach i kompromitacja.
ohoo widzę że ktoś ma problemy z głową. Polecam tobie Julita wizytę u specjalisty bo z komentarza wylewa się nienawiść i żółć. No ale to przecież ponoć takie nasze, miejskie..
zgłoś komentarz
Mam nadzieję że zostaną złapani wszyscy złodzieje i przemytnicy papierosów na naszym terenie.
Pozdrawiam Księdza Daniela :)
zgłoś komentarz
Co im po nowym samochodzie? Pewnie dalej nie bedzie ich tam gdzie trzeba ;)
zgłoś komentarz
A apel Smoleński był ??? bo nie wspomniano .
zgłoś komentarz
Ciekawe czy takim poświęconym samochodem można przewozić bandytą bo kur...ę to na pewno nie
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.