Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Sprawdź, czy Ty i Twoje mieszkanie jesteście modni! Jakie kolory królować będą w 2017 roku?

Autor Partnerstwo
Data utworzenia: 22 styczeń 2017, 11:08 Wszystkich komentarzy: 0


Sprawdź, czy Ty i Twoje mieszkanie jesteście modni! Jakie kolory królować będą w 2017 roku?

Z gustami i preferencjami modowymi trudno dyskutować. Jak wiadomo istnieją jednak śmiałkowie, którzy próbują owe preferencje nieco ukształtować i ukierunkować. Dzięki takim praktykom wiemy między innymi, co w danym sezonie będzie szczególnie modne i pożądane przez tłumy. Zatem jeśli interesują Cię modowe trendy zerknij na najmodniejsze kolory, które królować będą nie tylko w naszych szafach, ale także na ścianach naszych mieszkań.

Instytut Pantone wybrał kolory wiosny 2017 – który jest Ci najbliższy?

Amerykański Instytut Pantone to korporacja poligraficzna, która tworząc jedyny w swoim rodzaju system kolorów, określa przyszłe, potencjalne, jednak najbardziej prawdopodobne oczekiwania klientów w tym zakresie, tym samym kreując warunki dla producentów do tworzenia produktów w najbardziej pożądanych odcieniach danego sezonu. W ten sposób powstają modowe trendy inspirowane właśnie skalą i wyborem Instytutu Pantone. W jaki sposób to następuje? Kolory Instytutu to wybór poprzedzony badaniem aktualnych nastrojów społecznych w połączeniu ze znaczeniem, jaki przypisywany jest poszczególnym barwom. Prognozowane trendy kolorystyczne stają się następnie inspiracją twórczą dla projektantów mody, mebli, grafików i specjalistów od designu, a nawet kuchni i gotowania. W ten sposób dowiadujemy się, co w danym sezonie jest najmodniejsze i najbardziej popularne, co należy do grupy tzw. produktów must have.

Najmodniejsze kolory, które już wkrótce zagoszczą w naszych szafach, na ścianach i podłogach naszych mieszkań, a nawet na naszych talerzach, to między innymi:

- klasyczny, głęboki niebieski denim,

- niebiesko – zielony,

- orzeźwiająca, soczysta zieleń,

- ciepły żółty,

- jasny róż,

- ciepły orzech,

- odważny, „krzyczący” róż,

- harmonijna, głęboka, ciemna zieleń,

Oraz inne odcienie błękitu i pomarańczy.

Każdy z kolorów jest wyjątkowy i zupełnie inny, pozwalający jednocześnie na stworzenie niepowtarzalnych, ciekawych kompozycji. Jaki kolor wybierzesz dla siebie i zaprosisz do wnętrza swojego domu?

Tapety na ścianę, ubrania, meble – wszystko możesz mieć w najmodniejszych kolorach sezonu

Myślisz, że uzyskanie modnego efektu witalności i relaksu, jaki dają kolory sezonu jest trudne i drogie? Otóż nie. Po pierwsze, dokładnie przeanalizuj to wszystko, co masz w swojej szafie. Całkiem możliwe, że jest tam coś, co doskonale odda charakter spokoju i odprężenia lub harmonii i blasku, jakie niosą najmodniejsze kolory nadchodzącego sezonu. Przecież kolory i ich postrzeganie to kwestia niezwykle subiektywna i może, choć jeszcze tego nie wiesz, jesteś szczęśliwym posiadaczem czegoś w najmodniejszym odcieniu np. Greenery 15-0343. Jeśli jednak pragniesz powiewu absolutnej świeżości, możesz z powodzeniem zaopatrzyć się w nowe części garderoby w którymś z najmodniejszych kolorów. Ich paleta jest na tyle szeroka, że z pewnością wybierzesz coś idealnie pasującego do Ciebie, niezależnie od typu urody.

A co z mieszkaniem? Kolory Instytutu Pantone docierają także do branży wnętrzarskiej. Może zatem wybierzesz tej wiosny modne tapety na ścianę, czy też poszczególne elementy wyposażenia w jednym z kolorów, który będzie bliski tym proponowanym na nowy sezon? Warto przyjrzeć się ofercie producentów w tym zakresie. Oni także śledzą najnowsze trendy i doskonale dostosowują swoje propozycje do aktualnych wymagań konsumentów.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform