Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Tacy wnukowie to prawdziwy skarb - fotorelacja z "Dzi-Wnu"

Autor admin
Data utworzenia: 23 styczeń 2017, 13:40 Wszystkich komentarzy: 0


Tacy wnukowie to prawdziwy skarb - fotorelacja z "Dzi-Wnu"

Po raz kolejny doroczny koncert "Dzi-Wnu" organizowany przez Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji zgromadził pełną salę ludzi. Przed chojnowskimi seniorami (i tymi młodszymi babciami i dziadkami, których rzecz jasna seniorami jeszcze nie nazywamy) zaprezentowali się wnukowie.

Atmosfera na sobotnim święcie była absolutnie wyjątkowa. Nic dziwnego. Relacja między babcią i dziadkiem, a wnukami jest czymś zupełnie wyjątkowym - nie wiem czy ktoś z nas jest w stanie znaleźć w słowniku słowa, które budziłyby tak ciepłe skojarzenia jak "babcia" czy "dziadek".

Wnukowie mieli okazję pokazać swoje umiejętności. Te taneczne zaprezentowały tancerki z zespołów Karambol, Mały Karambol i Karambol II (działające przy Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji) oraz One Beat z Gimnazjum nr 1.

Umiejętności wokalne zaprezentowali wokaliści z Pracowni Wokalnej Agnieszki Justyny Szumiło - Amelia i Karolina Brylak oraz Marcin Szumilas.

Na scenie zaprezentowali się także uczniowie z klasy IB Szkoły Podstawowej nr 4 w spektaklu "Kapelusze mają dusze".

Organizatorzy przygotowali także nagrody dla kilku chojnowskich babć i dziadków. Powędrowały one do osób, które mogą pochwalić się najkrótszym oraz najdłuższym stażem jako babcia czy dziadek oraz do osób, posiadających największą ilość wnuków.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform