Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Kolejne nadzwyczajne walne zebranie członków KS Chojnowianka nie doszło do skutku

Autor admin
Data utworzenia: 24 styczeń 2017, 09:42 Wszystkich komentarzy: 3


Kolejne nadzwyczajne walne zebranie członków KS Chojnowianka nie doszło do skutku

Odwołaniem obrad zakończyło się wczorajsze nadzwyczajne walne zebranie członków KS Chojnowianka, które miało odbyć się o godzinie 18:00 w Domu Schrama. Wstępnie ustalony został kolejny termin.

Na zebraniu zabrakło niektórych przedstawicieli zarządu klubu, w tym m.in. prezesa.

Przypomnijmy - w ramach zebrania członkowie KS Chojnowianka mieli m.in. dokonać wyboru prezesa oraz członków zarządu, czy też wysłuchać sprawozdania Zarządu i Komisji Rewizyjnej za okres 2016 roku.

Planowany porządek obrad

Wstępnie ustalono kolejny termin nadzwyczajnego walnego zebrania. Odbędzie się ono najprawdopodobniej 7 lutego 2017, o godzinie 18:00 w Domu Schrama.


Komentarze

Prezes zrezyzgnowal i nie musi byc. Niech sobie rzadzi Serkies. Przeciez on wszystko wie najlepsze. Zna sie na trenowaniu, na pielegnacji trawy w zimie, na zamykaniu boisko. Przyjdzie prezes a burmistrz to wykorzusta. Bedzie bral na litosc przy ludziach zeby byl dopoty dopoki ktos nie znajdzie sie. Wszyscy wiemy ze chetnego nie ma i nie bedzie. Tylko glupek by to wzial po tych akcjach z Jankiem.A skoro w Chojnowiance jest tak dobrze to czemu serkies syn odszedl do rokitek?
zgłoś komentarz
Burmistrz dal 100 tys na klub i nie ma chetnych do dzialania. To swiadczy o jednym. Nikt nie chce z nim dzialac. Po co ta kasa na klub jak boiska zamyka? Prezesa Jozwiaka w Balona nie zrobi. Przyjdzie kilku starszych Panoz na zebranie i beda prosic prezesa. A Jasiu bedzie obiecywal ze znajdzie zastepce. Horodeckiemu przekazales boiska to i przekaz mu klub. Wtedy bedziesz mieszal jemu.
zgłoś komentarz
Prezesa nie zrobi nikt w konia. Kazdy glupi wie, że chetnych do pracy w klubie nie ma. Zrezyzgnowal i mial prawo nie przyjsc na zebranie . Meska decyzja w koncu. Mogl burmistrz traktowac go powaznie i jego poprzednikow. Co prezesowi z tego ze burmistrz wyglosi mowe pochwalna na zebraniu na jego czesc? Ze przy ludziach bedzie stawial go pod sciana, że jak nie ty prezesie to nie ma kto rzadzic i mozemy klub zamknac. Skoro burmistrz zamknal boiska, to mu klub nie potrzebny. Horodecki na prezesa!!! Tylko glupi albo naiwny moze objac klub po skeczach z Burmistrzem.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform