Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Koncert charytatywny "Dla Karolinki" - znamy szczegóły wydarzenia

Autor admin
Data utworzenia: 31 styczeń 2017, 15:01 Wszystkich komentarzy: 0


Koncert charytatywny "Dla Karolinki" - znamy szczegóły wydarzenia

Wielkimi krokami zbliżamy się do lutowego koncertu charytatywnego, w ramach którego będą zbierane pieniądze na rehabilitację Karoliny Dul. Zobacz kto zaprezentuje się na scenie Domu Kultury i jak każdy z nas może włączyć się w akcję!

Kim jest bohaterka wydarzenia? Karolinka urodziła się 6 marca 2012 roku z rozszczepem kręgosłupa tj. przepukliną oponowo-rdzeniową i wodogłowiem. Od tej pory rodzice Karolinki prowadzą nieustającą walkę o zdrowie córeczki. Jednak ciągła rehabilitacja, wizyty u specjalistów oraz zaopatrzenie ortopedyczne, znacznie przewyższają możliwości finansowe rodziny. Dzięki ogromnej determinacji rodziców oraz pomocy życzliwych osób łatwiej jest przetrwać trudy codziennej rehabilitacji jak również stawić czoło rosnącym kosztom niezbędnych zabiegów, którym poddawana jest Karolinka a dzięki którym robi wspaniałe postępy, znakomicie odnajduje się w grupie rówieśniczej, aktywnie uczestniczy w życiu przedszkola.

Koncert odbędzie się 5 lutego 2017 roku o godzinie 16:00 w sali widowiskowej Domu Kultury w Chojnowie.

Na scenie zaprezentują się: Natalia Kruk, Karolina Końka, Karolina Pacanowska z zespołem The Negative One (hard rock, metal), Małgorzata Pyrz, Karolina Serkies oraz zespoły: Brooklyn z Gimnazjum nr 2, Pokolenia, Przyjaciółki z Niedźwiedzic oraz Wyspa.

Szykuje się doskonała zabawa - doskonała bo bawiąc się możemy wesprzeć potrzebującą. W trakcie koncertu odbędzie się licytacja. Przed wejściem do sali kinowej będzie miała miejsce zbiórka pieniędzy.

- Liczymy na Wasze wsparcie, gdyż razem możemy więcej - zachęcają organizatorzy wydarzenia. Tak więc nie zastanawiajcie się - tylko zaopatrzcie się w niezbędne środki finansowe i przyjdźcie na koncert!

Dom Kultury - 5 lutego 2017 - 16:00

Karolinkę wesprzeć może każdy z nas - nawet w tej chwili!

Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Słoneczko"

Stawnica 33A, 77-400 Złotów;

nr konta: 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010 z dopiskiem: Karolina Dul 113/DKomentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform