Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Dofinansowanie dla Gminnej Biblioteki Publicznej w Krzywej

Autor admin
Data utworzenia: 26 styczeń 2017, 12:23 Wszystkich komentarzy: 0


Dofinansowanie dla Gminnej Biblioteki Publicznej w Krzywej

Projekt "Unieś MY" Gminnej Biblioteki Publicznej w Krzywej otrzyma dofinansowanie z programu "Równać Szanse". Zobacz, czego dotyczy projekt i jak można wziąć w nim udział.

Projekt Gminnej Biblioteki Publicznej w Krzywej skierowany jest do mieszkańców Gminy Chojnów i okolic w wieku od 13 do 19 lat. Placówka zachęca do udziału w rekrutacji do udziału w kreatywnych warsztatach pozalekcyjnych - w programie warsztaty teatralne, animacyjne, wikliniarstwa papierowego, modelarskie oraz fizyczne.

Celem Programu jest wyrównanie szans młodych ludzi na dobry start w dorosłe życie. Chodzi o sytuację, w której młody człowiek z małej miejscowości potrafi samodzielnie i świadomie osiągać wyznaczone przez siebie cele myśląc perspektywicznie o własnej przyszłości. Ma bowiem takie samo prawo, jak jego rówieśnik z dużej aglomeracji, by spróbować odnieść sukces na miarę własnych możliwości oraz by jak najlepiej wykorzystać szanse, które przyniesie mu życie.

Więcej informacji można uzyskać na miejscu - w Gminnej Bibliotece Publicznej w Krzywej oraz pod numerem telefonu - 502 366 188.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform