Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Co jest grane w Chojnowie?

Autor Kasia_
Data utworzenia: 26 styczeń 2017, 19:59 Wszystkich komentarzy: 0


Co jest grane w Chojnowie?

Nie macie jeszcze planów na weekend? Chcielibyście obejrzeć ciekawy film na dużym ekranie? Zachęcamy do zapoznania się z repertuarem chojnowskiego Kina Kultura. W ten weekend duża mieszanka gatunkowa: komedia, thriller i oczywiście coś dla najmłodszych widzów.

DOBRZE SIĘ KŁAMIE W MIŁYM TOWARZYSTWIE

piątek, godz. 17.00

sobota, godz. 17.00

Ten film to spora dawka włoskiego humoru. Siedmioro przyjaciół, którzy żyją w zażyłych relacjach od wielu lat, spotyka się na wspólnej kolacji. Dla podkręcenia atmosfery i urozmaicenia wieczoru rozpoczynają zabawę, która polega na tym, że będą dzielić się ze sobą treścią każdego smsa, e-maila i rozmowy telefonicznej, które przyjdą w trakcie spotkania. Bardzo szybko okazuje się, że każdy z nich ma trzy życia: publiczne, prywatne i… sekretne.

ZWIERZĘTA NOCY

piątek, godz. 19.00

sobota, godz. 19.00

Amerykańska produkcja z pogranicza thrillera i dramatu w reżyserii Toma Forda. Po 15 latach od rozstania z pierwszym mężem Susan jest szczęśliwą żoną innego mężczyzny, prowadzi dobrą galerię i wiedzie dostanie życie. Jej były mąż był ambitnym pisarzem pogrążonym w twórczym kryzysie. Jak się okazuje, po jej odejściu pracował nad książką, którą jej zadedykował. Gdy Susan otrzymuje rękopis, jej życie diametralnie się zmienia. Wstrząsający i brutalny thriller autorstwa jej byłego męża mocno wpływa na jej psychikę i zdolność analizowania rzeczywistych wydarzeń. Obie płaszczyzny – jej realne życie oraz treść książki – zaczynają się na siebie wzajemnie nakładać, a granice między nimi zacierać. Główna bohaterka odbędzie mroczną podróż w głąb swojej przeszłości.

KUBO I DWIE STRUNY

sobota, godz. 15.00

Animowany film fantasy. Główny bohater – tytułowy Kubo – wiedzie spokojne i monotonne życie do momentu, aż odwiedza go duch przeszłości, który zmienia jego przeznaczenie. Przed Kubo stoi bardzo ważne zadanie i nie lada wyzwanie – musi odnaleźć magiczną zbroję swojego ojca, która pozwoli mu przetrwać. W realizacji misji chłopcu pomogą duchy i pradawne bóstwa, służąc swoimi magicznymi umiejętnościami. Podróż i poszukiwania pozwolą głównemu bohaterowi uwierzyć we własne możliwości oraz poczuć dumę z tego, kim jest – synem największego na świecie samuraja.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform