Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Zobacz fotorelację z Charytatywnej Gali Bokserskiej

Autor admin
Data utworzenia: 06 marzec 2017, 11:56 Wszystkich komentarzy: 0


Zobacz fotorelację z Charytatywnej Gali Bokserskiej

Za nami niedzielna Charytatywna Gala Bokserska. Na ringu w hali sportowej przy ulicy Matejki zaprezentowali się bokserzy m.in. z Chojnowa, Lubina, Bolesławca, Polkowic czy Lwówka Śląskiego. Celem gali była zbiórka pieniędzy na rzecz mieszkanki Chojnowa Marty Bodniewicz, która zmaga się z chorobą nowotworową i potrzebuje pieniędzy na dalszą rehabilitację i protezę kończyny. Marta na gali nie była obecna - w chwili obecnej przebywa w szpitalu - organizatorzy postanowili połączyć się z bohaterką wydarzenia drogą elektroniczną.

Przy wejściu na galę prowadzona byłą zbiórka pieniędzy. W przerwach pomiędzy walkami odbywały się również licytacje. Obecni na wydarzeniu mieli okazję do zakupu m.in. koszulek z autografami zawodników Zagłębia Lubin, Arki Gdynia czy też zawodników KSW - Borysa Mańkowskiego oraz Marcina Różalskiego, a także płytę z autografem samozwańczego Króla Albanii czy plakaty z podpisami dolnośląskich olimpijczyków. Goście gali nie szczędzili pieniędzy - niektóre gadżety przekroczyły kwotę 5 tysięcy złotych!


Przypominamy, że Martę wesprzeć może każdy z nas:

Fundacja "Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową" z siedzibą we Wrocławiu na ul. Bujwida 42, 50-368 Wrocław.

Bank Millenium - nr konta: 11 1160 2202 0000 0001 0214 2867

Z tytułem wpłaty - Marta Bodniewicz

KRS: 000086210

Impreza odbyła się dzięki wsparciu sponsorów oraz samorządów - miasta, gminy wiejskiej oraz powiatu. Wśród gości gali znaleźli się wójt Andrzej Pyrz oraz Kazimierz Burtny - etatowy członek zarządu powiatu legnickiego. Wszystkim osobom, które wsparły organizację gali podziękował trener Arkadiusz Lewandowski, który zaznaczył, że bez tego wsparcia gala nie udałaby się.

Honoru naszego miasta bronili reprezentanci klubu Champion Chojnów Powiat Legnicki. Czy im się to udało? Zdecydowanie tak. Wydarzenie zakończyła triumfalna walka wicemistrza Polski Łukasza Niemczyka, który już wkrótce zawalczy o tytuł mistrza Europy. Przeciwnikami chojnowian byli bokserzy z: Lwówka Śląskiego, Bolesławca, Polkowic, Lubina i Legnicy. Bokserów do walki zagrzewały tancerki z zespołu Brooklyn z Gimnazjum nr 2.
Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.