Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Piłka nożna: rozpoczyna się runda wiosenna

Autor Kasia_
Data utworzenia: 10 marzec 2017, 22:03 Wszystkich komentarzy: 1


Piłka nożna: rozpoczyna się runda wiosenna

W najbliższy weekend rozpoczynają się rozgrywki w ramach rundy wiosennej w legnickiej klasie okręgowej oraz A. Zawodnicy drużyn klasy B na murawę wejdą dopiero 18 i 19 marca.KLASA OKRĘGOWA

W klasie okręgowej jako pierwsi na boisko wyjdą zawodnicy Chojnowianki Chojnów, którzy rozegrają wyjazdowe spotkanie z Kuźnią Jawor w sobotę o godz. 15.00.

Chojnowianka w nową rundę wchodzi w dużo mocniejszym składzie. Klub sfinalizował kilka cennych transferów, które, miejmy nadzieję, pozytywnie przełożą się na uzyskiwane wyniki. Drużynę biało-niebieskich wesprą Marcin Leszczyński, Damian Widera oraz Dominik Plebaniak. Trener Bartosz Szymczyk zapowiada, że drużyna zamierza w każdym meczu mierzyć w zwycięstwo i dawać z siebie wszystko.

Na własnej murawie rundę rozpoczną Czarni Rokitki, którzy wyjdą na boisko w sobotę o godz. 16.00. Drużyna z Rokitek ćwiczy obecnie pod okiem nowego trenera, którym został Chrystian Serkies. W rozpoczynającej się rundzie będzie on występował w roli zarówno trenera, jak i zawodnika. Do zespołu Czarnych ponownie dołączy Andrzej Ziembowski. Pojawią się także nowe twarze: Robert Gajewski i Tomasz Ziąber.

Kuźnia Jawor - Chojnowianka Chojnów, 11 marca, godz. 15:00

Czarni Rokitki - Dąb Stowarzyszenie Siedliska, 11 marca, godz. 16:00KLASA A

W klasie A jako pierwsi na boisku zameldują się Czarni II Rokitki. W sobotę o godz. 15.00 rozegrają oni wyjazdowy mecz z Błękitnymi Kościelec. Wzmocnienie kadry pierwszego zespołu prawdopodobnie korzystnie wpłynie na wyniki rezerw, które być może przestaną borykać się z problemem braku kompletnego składu na meczach.

Sokół Krzywa w sobotę o godz. 16.00 będzie gościć u siebie Orła Zagrodno. W tej drużynie również doszło do kilku ciekawych transferów. Kadrę zasili Michał Trocki, Dawid Trocki, a także Marek Marciszewski. Po kontuzjach do gry wrócą Maciej Wojtczak oraz Andrzej Fila. Na boisko wrócą także Ariusz Hawryluw i Paweł Kuśmierz.

Trener drużyny, Łukasz Kurczak, zapewnia, że Sokół w każdym meczu będzie zacięcie walczyć o zwycięstwo. Przyznaje jednak, że najważniejszym celem drużyny jest dobra zabawa. Rozgrywanie meczu ma być przyjemnością, a nie przymusem, dlatego dba o dobre relacje w drużynie. Trener wyraził również przekonanie, że Sokół Krzywa jest zespołem, który na wiele stać.

W niedzielę na własnej murawie zameldują się zawodnicy Burzy Gołaczów, którzy o godz. 14.00 rozegrają spotkanie ze Skorą Jadwisin. Do Burzy po przerwie wrócą jej dawni kluczowi zawodnicy, czyli Arkadiusz Szpanek i Arkadiusz Stanek. Do zespołu dołączą również Jarosław Krzyształowicz i Mateusz Obal. Trener Burzy, Ryszard Gadowski, zapowiada, że planuje utrzymać zespół w rozgrywkach A klasy. Zawodnicy mają za sobą solidnie przepracowaną przerwę zimową, a kadra zespołu została znacząco wzmocniona,, co powinno pozytywnie przełożyć się na osiągane wyniki.

Błękitni Kościelec - Czarni II Rokitki, 11 marca, godz. 15:00

Sokół Krzywa - Orzeł Zagrodno, 11 marca, godz. 16:00

Burza Gołaczów - Skora Jadwisin, 12 marca, godz. 14:00


Komentarze

w Kużni,porażka:6:0 !
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.