• English

Czarni Rokitki ulegli Dębowi z Siedlisk

Autor Kasia_
Data utworzenia: 13 marzec 2017, 10:20 Wszystkich komentarzy: 0

16. kolejka legnickiej klasy okręgowej zakończyła się przegraną Czarnych, którzy w sobotę gościli u siebie Dąb Stowarzyszenie Siedliska.

Początek meczu wskazywał na to, że spotkanie pójdzie po myśli drużyny z Rokitek. Nowy trener, Chrystian Serkies, w 11’ i 17’ spotkania oddał celne strzały na bramkę przyjezdnych. Goście odpowiedzieli bramką strzeloną w 33’. Gol wyrównujący wynik padł ze strony Siedlisk w 38’. Na przerwę zawodnicy schodzili z remisowym wynikiem 2:2.

Druga połowa meczu była zaciętą walką. Celne trafienia padły w 77’ i w doliczonym czasie gry, niestety piłka była aplikowana do bramki Rokitek.

Sędzia pięciokrotnie pokazywał żółty kartonik zawodnikom Czarnych. Z żółtą kartką na koncie spotkanie zakończyli: Wrotny, Pater, Ratajczyk, Gołębiewski. Kolejna żółta kartka dla Patera oznaczała zejście z boiska.

Czarni mają obecnie na swoim koncie 15 punktów i zajmują 14. miejsce w ligowej tabeli.

Czarni Rokitki 2:4 Dąb Stowarzyszenie Siedliska

Czarni zaprezentowali się w składzie: Ziąber, Białek, Gajewski, Pater, Ratajczyk, Serkies, Sieroń, Światłoń, Węglewski, Wrotny, Ziembowski. Na boisku pojawili się również: Bekacz, Gołębiewski i Szydełko. Do dyspozycji trenera pozostawał także Liśkiewicz.