Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
  • Polish
  • English

Czarni Rokitki ulegli Dębowi z Siedlisk

Author: Kasia_
Creation date: 13 March 2017, 10:20 All comments: 0


Czarni Rokitki ulegli Dębowi z Siedlisk

16. kolejka legnickiej klasy okręgowej zakończyła się przegraną Czarnych, którzy w sobotę gościli u siebie Dąb Stowarzyszenie Siedliska.

Początek meczu wskazywał na to, że spotkanie pójdzie po myśli drużyny z Rokitek. Nowy trener, Chrystian Serkies, w 11’ i 17’ spotkania oddał celne strzały na bramkę przyjezdnych. Goście odpowiedzieli bramką strzeloną w 33’. Gol wyrównujący wynik padł ze strony Siedlisk w 38’. Na przerwę zawodnicy schodzili z remisowym wynikiem 2:2.

Druga połowa meczu była zaciętą walką. Celne trafienia padły w 77’ i w doliczonym czasie gry, niestety piłka była aplikowana do bramki Rokitek.

Sędzia pięciokrotnie pokazywał żółty kartonik zawodnikom Czarnych. Z żółtą kartką na koncie spotkanie zakończyli: Wrotny, Pater, Ratajczyk, Gołębiewski. Kolejna żółta kartka dla Patera oznaczała zejście z boiska.

Czarni mają obecnie na swoim koncie 15 punktów i zajmują 14. miejsce w ligowej tabeli.

Czarni Rokitki 2:4 Dąb Stowarzyszenie Siedliska

Czarni zaprezentowali się w składzie: Ziąber, Białek, Gajewski, Pater, Ratajczyk, Serkies, Sieroń, Światłoń, Węglewski, Wrotny, Ziembowski. Na boisku pojawili się również: Bekacz, Gołębiewski i Szydełko. Do dyspozycji trenera pozostawał także Liśkiewicz.


Przeczytaj również:

Wysoka przegrana Chojnowianki

Rezerwy Rokitek przegrały na wyjeździe

Sokół Krzywa pokonał Orła Zagrodno

Burza Gołaczów bez kompletu punktówComments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.