Sign in Sign up

Relacja z derbów ziemi chojnowskiej

Author: Kasia_
Creation date: 27 March 2017, 12:10 All comments: 0

W sobotę o godz. 16.00 na boisku w Rokitkach odbyły się derby ziemi chojnowskiej w klasie okręgowej. Naprzeciw siebie stanęły zespoły Czarnych Rokitki i Chojnowianki Chojnów. Zacięta walka zakończyła się zwycięstwem Czarnych.

Bramka otwierająca wynik spotkania padła dopiero pod koniec pierwszej połowy. W 42’ meczu na listę strzelców wpisał się Chrystian Serkies. Już minutę później wynik podwyższył Robert Gajewski. Na przerwę zawodnicy schodzili do szatni z wynikiem 2:0 dla gospodarzy.

W drugiej części spotkania kontaktowego gola zdobył dla Chojnowianki Marcin Leszczyński, ustanawiając tym samym ostateczny wynik meczu.

O zaciętej walce i agresywnej grze świadczy spora liczba żółtych kartek, które sędzia rozdawał podczas tego meczu.

Spośród zawodników Chojnowianki mecz z żółtą kartką na koncie zakończyli: Sławomir Rudnicki, Piotr Jędrusiak i Sebastian Iwaniak. Zawodnicy Czarnych, którzy zobaczyli żółty kartonik to: Andrzej Ziembowski, Maciej Ratajczyk, Piotr Światłoń i Chrystian Serkies.

CZARNI ROKITKI 2:1 CHOJNOWIANKA CHOJNÓW

SKŁADY:

Chojnowianka Chojnów: Widera, Grządkowski, Iwaniak, Jędrusiak, Kowalczyk, Kuczyński, Leszczyński, Opaluch, Plebaniak, Rudnicki, Zazulczak. Na boisku pojawili się również: Jóźwiak, Kosiński, Krasoń i Warzocha.

Czarni Rokitki: Ziąber, Białek, Gajewski, Gut, Liśkiewicz, Pater, Ratajczyk, Serkies, Światłoń, Wrotny, Ziembowski. Na boisku pojawił się również Kozak. Do dyspozycji trenera pozostali Bekacz, Węglewski i Wojak.