Burza Gołaczów pokonana przez Radziechowiankę

Autor Kasia_
Data utworzenia: 27 marzec 2017, 13:58 Wszystkich komentarzy: 0

W niedzielę Burza Gołaczów gościła u siebie zespół Radziechowianki Radziechów.

Wynik spotkania otworzyli gospodarze. Już w 3’ meczu na listę strzelców wpisał się Arkadiusz Stanek. Wynik 1:0 dla Burzy Gołaczów utrzymał się do końca pierwszej połowy.

W drugiej odsłonie spotkania los nie sprzyjał gospodarzom. Radziechowianka Radziechów aż trzykrotnie skutecznie sforsowała bramkę Burzy. Celne strzały padły kolejno w 57, 75 i 83 minucie meczu.

Mecz z żółtą kartką na koncie zakończyli Arkadiusz Stanek i Jarosław Krzyształowicz.

BURZA GOŁACZÓW 1:3RADZIECHOWIANKA RADZIECHÓW

Skład: Cieśla, Bajerski, Baran, Gałaszkiewicz, Kądziołka, Krzyształowicz, Obal, Pabian, Siejka, Stanek, Szpanek. Na boisku pojawili się również Burda, Fejdasz, Gałaszkiewicz i Kozioł. Do dyspozycji trenera pozostał Orzłowski.