Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Martyna Merunowicz ze srebrnym medalem Międzynarodowego Pucharu Polski

Autor admin
Data utworzenia: 27 marzec 2017, 14:23 Wszystkich komentarzy: 0


Martyna Merunowicz ze srebrnym medalem Międzynarodowego Pucharu Polski

Za nami Międzynarodowy Puchar Polski w Taekwondo Olimpijskim Bydgoszcz Cup 2017. Wśród uczestników znalazła się także reprezentacja LMKS „SFORA” Chojnów, w składzie: Martyna Merunowicz, Michał Czatrowski i Eliza Laskowska.

Bydgoszcz Cup jest imprezą rankingową Polskiego Związku Taekwondo Olimpijskiego, w której startuje szerokie grono zawodników krajowych jak i zagranicznych. Wśród zawodników z naszego regionu najlepiej zaprezentowała się Martyna Merunowicz, która zawody zakończyła ze srebrnym medalem. - Trzeba podkreślić, iż Martyna startowała w wyższej kategorii wagowej niż zazwyczaj, co było dla niej nie lada wyzwaniem - zaznaczają przedstawiciele klubu.

Michał Czatrowski rywalizację w zawodach zakończyła na 1/8 finału; Eliza Laskowska dotarła do ćwierćfinałów.

W turnieju udział brało ponad 700 zawodników z: Polski, Łotwy, Czech, Białorusi, Słowacji i Irlandii. Rywalizacja odbyła się w formule walki sportowej Kyorugi przy użyciu elektronicznego systemu liczenia punktów EBP firmy DaeDo.

- Ten wyjazd był bardzo cennym doświadczeniem dla naszych młodych zawodników, którzy mogli walczyć przy użyciu, na co dzień niedostępnego dla nich sprzętu EBP (Electronic Body Protector) firmy DaeDo, pokazał efekty dotychczasowego treningu oraz uwidocznił niedociągnięcia nad którymi będziemy ciężko pracować, aby następnym razem wypaść o wiele lepiej na zmaganiach - czytamy w komunikacie klubu.

fot. Taekwondo ChojnówKomentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.