Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Przełamanie Burzy. Wysoka wygrana drużyny z Gołaczowa

Autor Kasia_
Data utworzenia: 03 kwiecień 2017, 08:13 Wszystkich komentarzy: 1


Przełamanie Burzy. Wysoka wygrana drużyny z Gołaczowa

Wysoka wygrana bez wątpienia cieszy, ale i nieco zaskakuje, bowiem to Fenix był faworytem tego spotkania. Burza Gołaczów, zajmująca ostatnie miejsce w ligowej tabeli, wygrała z zespołem znajdującym się na 4. pozycji.

Pierwsza połowa spotkania zdecydowanie należała do zawodników Burzy. Na prowadzenie wyszli w 27’, a wynik na 2:0 podwyższyli w 43’. Obie bramki były autorstwa Arkadiusza Szpanka.

W drugiej odsłonie meczu w 48’ na listę strzelców ponownie wpisał się Arkadiusz Szpanek. W 55’ padła bramka kontaktowa. W 57’ wynik gospodarzy podwyższył Jarosław Krzyształowicz, strzelając samobójczą bramkę. W 60’ do głosu znów doszła Burza Gołaczów – tym razem celny strzał na bramkę przeciwników oddał Mateusz Obal. W 72’ ten sam zawodnik ustanowił ostateczny wynik meczu, strzelając bramkę na 5:2.

Mecz z żółtą kartką na koncie zakończyli Mariusz Kądziołka i Mateusz Obal.

Fenix Pielgrzymka 2:5 Burza Gołaczów

Burza Gołaczów zaprezentowała się w składzie: Cieśla, Antosiak, Bajerski, Kądziołka, Kozioł, Kszyształowicz, Obal, Pabian, Siejka, Szpanek. Na boisku pojawili się również Fejdasz, Gałaszkiewicz, i Orzłowski.


Komentarze

Arkadiusz Szpanek x3
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.