Wysoka wygrana Sokoła

Autor Kasia_
Data utworzenia: 24 kwiecień 2017, 19:14 Wszystkich komentarzy: 0

W sobotnie popołudnie Sokół Krzywa na własnym boisku podejmował drużynę Parku Targoszyn. Gospodarze dominowali przy piłce i nie dopuszczali do głosu przyjezdnych.

Bezsprzecznym królem strzelców tego spotkania został Damian Sopkowicz. To jego autorstwa były wszystkie 4 bramki, jakie padły w tym meczu.

Wynik po pierwszej połowie wynosił 2:0. Strzały padły w 32 i 40 minucie spotkania. W drugiej połowie meczu bramki padły w 69 i 73 minucie.

Sokół Krzywa zajmuje 6 miejsce w ligowej tabeli, a na swoim koncie zgromadził już 33 punkty.

Sokół Krzywa 4:0 Park Targoszyn

Podopieczni Łukasza Kurczaka zaprezentowali się w składzie: Tarnawski, Bratko, Fila, Ginowicz, Kuśmierz, Sopkowicz, Staszak, Szajer, Wojtczak, Ziembowicz. Na boisku pojawili się również: Cyrek, Mikołajczyk, Trocki M. oraz Trocki D.