Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Co jest grane w Chojnowie?

Autor Kasia_
Data utworzenia: 27 kwiecień 2017, 22:20 Wszystkich komentarzy: 0


Co jest grane w Chojnowie?

Zachęcamy do rozpoczęcia długiego majowego weekendu od wizyty w kinie. Chojnowska Kultura przygotowała ciekawą propozycję. Prezentujemy repertuar.

GHOST IN THE SHELL

piątek, godz. 17.00; 19.00

sobota, godz. 17.00; 19.00

Film akcji z pogranicza thrillera i science-fiction. W rolach głównych zobaczymy m.in. niezastąpioną Scarlett Johansson, Michaela Pitta i Pilou Asbaeka. Główną bohaterką jest doskonała hybryda człowieka i robota, która stoi na czele elitarnej jednostki S-F, która zwalcza najgroźniejszych przestępców. Wrogowie usiłują wymazać postępy technologii wirtualnej, przed Major i jej ekipą stoi największe wyzwanie w historii jednostki – powstrzymanie przed utratą wszelkich naukowych dokonań.

PAN ŻABA

sobota, godz. 15.00

Pewnego dnia pilna uczennica przygotowuje bardzo interesującą prezentację na temat żab. Niestety, ulubiony nauczyciel wcale nie chce jej wysłuchać. Dociekliwa dziewczynka postanawia dowiedzieć się, dlaczego. Szybko wychodzi na jaw, że nauczyciel od czasu do czasu zamienia się… właśnie w żabę. Bohaterka wraz z przyjaciółmi postanawia chronić przemienionego nauczyciela przed wszystkimi niebezpieczeństwami, jakie czyhają w świecie na bezbronne zwierzęta.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.