Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Sokół Krzywa pokonał Burzę Gołaczów [foto]

Autor Kasia_
Data utworzenia: 04 maj 2017, 19:30 Wszystkich komentarzy: 0


Sokół Krzywa pokonał Burzę Gołaczów [foto]

Podczas wczorajszego meczu Sokół Krzywa podejmował na własnej murawie zespół Burzy Gołaczów. Walka była zacięta, ale ostatecznie trzy punkty zostały w Krzywej.

Wynik spotkania otworzyli gospodarze już w 1’ meczu za sprawą Macieja Wojtczaka. W 15’ spotkania ten sam zawodnik wzmocnił przewagę Sokoła.

Na odpowiedź przyjezdnych trzeba było czekać aż do drugiej połowy spotkania. W 57’ na listę strzelców wpisał się Arkadiusz Szpanek. W 85’ wynik wyrównał Mariusz Kądziołka.

Ostateczny wynik meczu ustalił w doliczonym czasie gry Karol Salachna.

Po 23. kolejce Burza Gołaczów wciąż zajmuje ostatnie, 15. miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 8 punktów. Sokół Krzywa radzi sobie zdecydowanie lepiej, zajmując 7 lokatę, a na koncie posiadając 36 punktów.

Sokół Krzywa 3:2 Burza Gołaczów

Żółtą kartkę w tym meczu otrzymał Adam Wądzyński z Burzy Gołaczów.

Składy

Sokół Krzywa: Kożuchowski, Bratko, Fila, Marciniak, Porczak, Salachna, Sopkowicz, Staszak, Szajer, Wojtczak, Ziembowicz. Na boisku pojawili się również Bożek, Cyrek, Ginowicz, Mikołajczyk, Zdanowski oraz Ziemiański.

Burza Gołaczów: Gałaszkiewicz, Antosiak, Bajerski, Gałaszkiewicz, Kądziołka, Kozioł, Krzyształowicz, Lipiński, Siejka, Szpanek, Wądzyński. Na boisku pojawili się także Dreger i Obal.
Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.