Rezerwy Czarnych nadal bez punktów (foto)

Author: Kasia_
Creation date: 08 May 2017, 17:03 All comments: 0

Niedzielne spotkanie rozegrane w Rokitkach między Czarnymi II a Nysą Wiadrów było prawdziwą walką o panowanie przy piłce. Żadna z drużyn nie chciała odpuścić, jednak ostatecznie to przyjezdni udowodnili swoją wyższość.

Mecz rozpoczął się po myśli gospodarzy. Już w 11’ prowadzili oni 2:0. Karty jednak szybko się odwróciły i do głosu doszli zawodnicy Nysy. Wynik po pierwszej połowie to remis 3:3.

W drugiej połowie meczu Czarnym szło zdecydowanie gorzej. Zawodnik Nysy aż trzykrotnie skutecznie zaatakował bramkę gospodarzy. Tym udało się odpowiedzieć już tylko jednym celnym trafieniem.