Burza pokonana przez Park Targoszyn

Author: Kasia_
Creation date: 16 May 2017, 17:22 All comments: 1

W ramach 25 kolejki legnickiej A klasy Burza Gołaczów rozegrała wyjazdowe spotkanie z Parkiem Targoszyn. Niestety, 3 punkty zostały w rękach Parku.

Wynik spotkania otworzyli w 12’ gospodarze. Kolejne celne trafienie z ich strony padło w 32’, a wynikiem 2:0 zakończyła się pierwsza połowa spotkania. W drugiej połowie meczu gospodarze jeszcze dwukrotnie skutecznie zaatakowali bramkę Burzy – w 70 i 83’.

Honorowe trafienie dla Burzy zdobył w ostatniej minucie meczu Mariusz Kądziołka, ustanawiając rezultat na 4:1.

Mecz z żółtą kartką na koncie zakończył Mariusz Kądziołka.

Park Targoszyn 4:1 Burza Gołaczów

Skład: N. Cieśla, P. Antosiak, K. Bajerski, M. Fejdasz, P. Gałaszkiewicz, M. Gładuń, M. Kądziołka, K. Kozioł, K. Siejka, A. Stanek, A. Wądzyński. Na boisku pojawił się również R. Chorap.