Query error chojnow.pl - Spotkania rezerw Czarnych i Sokoła Krzywa zakończone walkowerami

Spotkania rezerw Czarnych i Sokoła Krzywa zakończone walkowerami

Autor Kasia_
Data utworzenia: 16 maj 2017, 17:54 Wszystkich komentarzy: 0

W sobotnie popołudnie dwa zespoły z ziemi chojnowskiej zakończyły mecze szybciej niż zazwyczaj. W obu przypadkach nie dokończono nawet pierwszej połowy.

Na mecz do Krzywej Zjednoczeni Snowidza przyjechali w 8-osobowym składzie. Mecz zakończył się po pierwszych kilkunastu minutach, bowiem jeden z zawodników doznał kontuzji, a kolejny otrzymał czerwoną kartkę i musiał opuścić boisko.

Podobna sytuacja miała miejsce podczas wyjazdowego meczu rezerw Czarnych Rokitki, które na mecz z Męcinką udały się 7-osobową kadrą. Spotkanie trwało 13 minut, w ciągu których rezultat zdążył już wynieść 4:0 dla gospodarzy. Mecz zakończył się po zgłoszeniu kontuzji przez zawodnika Czarnych.