Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Cuprum arena

Co jest grane w Chojnowie?

Autor Kasia_
Data utworzenia: 26 maj 2017, 10:35 Wszystkich komentarzy: 0


Co jest grane w Chojnowie?

Sprawdziliśmy, jaką propozycję na rozpoczynający się dziś weekend przygotowało chojnowskie Kino Kultura. Zachęcamy do zapoznania się z repertuarem.

STRAŻNICY GALAKTYKI vol. 2.

piątek, godz. 19.30

sobota, godz. 17.00; 19.30

Amerykański film akcji z elementami science-fiction, w reżyserii Jamesa Gunna. W głównych rolach wystąpią najpopularniejsi na świecie bohaterowie komiksów. Jako grupa największych outsiderów w galaktyce, staną przed zadaniem rozwiązania zagadki pochodzenia Petera Quilla aka Star Lorda. Film wielokrotnie zaskoczy zwrotem akcji – dotychczasowi wrogowie okażą się sprzymierzeńcami, a główni bohaterowie przeżyją wiele niesamowitych przygód.
RICO. PRAWIE BOCIAN

sobota, godz. 15.00

Animowany film przygodowy, który przypadnie do gustu nie tylko najmłodszym. W wersji dubbingowanej usłyszymy m.in. Małgorzatę Kożuchowską, Magdalenę Boczarską, Piotra Gąsowskiego i Tomasza Karolaka. Głównym bohaterem bajki jest Riko – uroczy wróbel, który został wychowany przez bociany i jest przekonany, że jest jednym z nich. Gdy opiekunowie wylatują do Afryki, Riko wykorzystując wszelkie możliwe środki transportu, podąża ich śladem. W podróży towarzysza mu przyjaciele – ekscentryczna sowa oraz papuga, która marzy o karierze w branży disco.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform