Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English


Za nami Wiosenne Biegi Przełajowe „Jedynki”

Autor Kasia_
Data utworzenia: 31 maj 2017, 09:50 Wszystkich komentarzy: 0


Za nami Wiosenne Biegi Przełajowe „Jedynki”

30 maja o godz. 9.00 odbyły się Wiosenne Biegi Przełajowe „Jedynki”. Na bocznej płycie przy Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w zdrowej, sportowej rywalizacji zmierzyli się uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów z naszego miasta.

Wiosenne Biegi Przełajowe „Jedynki” uznawane są za nieoficjalne Mistrzostwa Chojnowa w bieganiu.

W zawodach uczestniczyło 120 uczniów z chojnowskich szkół podstawowych i gimnazjów.

Organizatorem tego wydarzenia było Gimnazjum nr 1 w Chojnowie. Nad przebiegiem sportowej imprezy dla chojnowskiej młodzieży czuwali: Andrzej Tracz, Jarosława Koczańska, Włodzimierz Zatorski i Sylwia Kułacz.

Wsparcia przy organizacji zawodów udzieliła Fundacja "Smak Sukcesu" oraz Powiatowy Zespół Szkół w Chojnowie.

WYNIKI:

KL. IV SP

1. Hanna Sikora - Szkoła Podstawowa nr 4

2. Emilia Kopczyńska - Szkoła Podstawowa nr 4

3. Aleksandra Wolska - Szkoła Podstawowa nr 4


1.Łukasz Kaczmarek - Szkoła Podstawowa nr 4

2. Szymon Pawłowski - Szkoła Podstawowa nr 4

3. Kacper Bajerski- Szkoła Podstawowa nr 3


KL V SP

1. (ex æquo) Karolina Wojsiat - Szkoła Podstawowa nr 4

1. (ex æquo) Karolina Demiańczuk - Szkoła Podstawowa nr 4

3. (ex æquo) Marta Jadach - Szkoła Podstawowa nr 3

3. (ex æquo) Eliza Laskowska - Szkoła Podstawowa nr 4


1. Szymon Szczepanowski - Szkoła Podstawowa nr 4

2. Dorian Budny - Szkoła Podstawowa nr 3

3. Oliwier Jaworski - Szkoła Podstawowa nr 4


KL. VI SP

1. Agata Zderska - Szkoła Podstawowa nr 4

2. Oliwia Sypień- Szkoła Podstawowa nr 4

3. Klaudia Budna- Szkoła Podstawowa nr 3


1. Michał Płomiński

2. Kacper Łukaszczyk

3. Jacek Limanowski


KL I GM

1. Klaudia Kańczuga - Gimnazjum nr 2

2. Julia Wołoszyn - Gimnazjum nr 1

3. Alicja Taras - Gimnazjum nr 2


1. Michał Janusz - Gimnazjum nr 2

2. Patryk Kamień - Gimnazjum nr 2

3. Karol Dittrych - Gimnazjum nr 2


KL 2 GM

1. Nikola Klucznik - Gimnazjum nr 1

2. Kamila Gwóźdź - Gimnazjum nr 2

3. Agnieszka Miłuch- Gimnazjum nr 2


1. Dawid Urynek - Gimnazjum nr 1

2. Wojtek Chmielewski- Gimnazjum nr 2

3. Jakub Węgrzyn- Gimnazjum nr 2


KL 3 GM

1. Pola Rokus- Gimnazjum nr 2

2. Maja Łysoń- Gimnazjum nr 1

3. Karolina Kapral- Gimnazjum nr 1


1. Krzysztof Hołowiński- Gimnazjum nr 1

2. Jakub Kamień- Gimnazjum nr 1

3. Przemysław Gałaszkiewicz- Gimnazjum nr 1




Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.