Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Doskonała zabawa na pierwszym festynie parafialnym [ZDJĘCIA]

Autor admin
Data utworzenia: 26 czerwiec 2017, 15:17 Wszystkich komentarzy: 0


Doskonała zabawa na pierwszym festynie parafialnym [ZDJĘCIA]

W minioną niedzielę gościliśmy nie tylko w Piotrowicach. O godzinie 15:00 w parku przy chojnowskim Liceum Ogólnokształcącym rozpoczął się festyn organizowany przez parafię Świętych Apostołów Piotra i Pawła.

Organizatorzy zapowiadali doskonałą zabawę, liczne występy dzieci i młodzieży, wyjątkowych gości, dmuchane zamki, strefę dla dzieci z grami i zabawami, pyszne jedzenie oraz loterię fantową - pozostało się jedynie modlić o dobrą pogodę - udało się; festynowi towarzyszyła zarówno doskonała pogoda jak i jeszcze doskonalsza atmosfera.

Na festynie przygotowano tysiąc losów do loterii fantowej, z których każdy brał udział w losowaniu kilkunastu głównych nagród, takich jak rower czy sprzęt AGD. Dochód z festynu zostanie przeznaczony na wykonanie siedzisk w ławkach w kościele farnym.

Spore zainteresowanie wzbudziła prezentacja umiejętności przez zapaśników z Wołowa. Zarówno dzieci jak i dorośli mieli okazję do sprawdzenia swoich umiejętności w grach zręcznościowych, natomiast księża z chojnowskiej fary przystąpili do rywalizacji w lepieniu pierogów. Równie sporym zainteresowaniem cieszyła się strzelnica przygotowana przez członków Związku Strzeleckiego.

Ale to tylko część z przygotowanych atrakcji. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.