Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Policja zatrzymała potencjalnego zabójcę z Niedźwiedzic

Autor admin
Data utworzenia: 27 czerwiec 2017, 10:19 Wszystkich komentarzy: 0


Policja zatrzymała potencjalnego zabójcę z Niedźwiedzic

W minioną niedziele policjanci Komendy Miejskiej Policji w Legnicy zatrzymali sześciu kierowców, którym udowodniono lekceważenie przepisów, prowadzenie pojazdów w stanie nietrzeźwości, po środkach odurzających, posiadającym decyzję o cofnięciu uprawnień lub sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Wśród zatrzymanych osób znalazł się 34-letni mieszkaniec Niedźwiedzic, kierujący pojazdem marki Peugeot.

- Funkcjonariusze wyczuli od kierującego woń alkoholu, dlatego poddano go badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, które wykazało, że 34–letni mieszkaniec Niedźwiedzic ma ponad 1,5 promila alkoholu - informuje sierż. szt. Jagoda Ekiert z legnickiej policji.

Złapanemu przez policjantów mężczyźnie zatrzymano uprawnienia do kierowania.

Tego samego dnia policjanci musieli również interweniować w Okmianach.

- 25 czerwca br o godz. 10.45 w Okmianach policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Opel Vectra. Po sprawdzeniu 27-letniego mężczyzny w policyjnych systemach okazało się, że posiada aktywny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych - czytamy w policyjnym komunikacie.

Za łamanie zakazu sądowego grożą 3 lata pozbawienia wolności.

- Odpowiedzialność za własne życie i innych uczestników ruchu jest najważniejsza. Niestety po raz kolejny okazuje się, że wielu kierowców o tym zapomina, lekceważy przepisy i zasiada za kółkiem kierownicy będąc w stanie nietrzeźwości, po środkach odurzających, posiadając decyzję o cofnięciu uprawnień lub sądowy zakaz prowadzenia pojazdów


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.