Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Wielkie Otwarcie NEONET w Chojnowie

Autor Partnerstwo
Data utworzenia: 30 czerwiec 2017, 17:00


Wielkie Otwarcie NEONET w Chojnowie

Bony zakupowe dla pierwszych 50 osób, konkurs z nagrodami, promocje i obniżki cen na cały asortyment – to wszystko czeka na klientów, którzy w najbliższy czwartek (29 czerwca) przybędą na Wielkie Otwarcie NEONET w Chojnowie. To nowy sklep sieci w tym mieście. Impreza rozpocznie się o godzinie 9:00 w salonie NEONET przy ulicy Legnickiej 50.

- Sieć NEONET stale się powiększa. W minionym roku konsekwentnie realizowaliśmy przyjętą strategię rozwoju przede wszystkim w miastach poniżej 200 tys. mieszkańców. – mówi Bartosz Piotrowski, dyrektor działu rozwoju NEONET. – Nasz najnowszy salon w Chojnowie to aż 250 m2 przestrzeni zaaranżowanej według najnowszych trendów i wypełnionej nowościami z kategorii AGD, RTV, IT, GSM, FOTO i NAVI oraz wszelkimi akcesoriami z nimi związanymi. Placówka posiada ekspozycję otwartą i duży parking przylegający bezpośrednio do sklepu. Dodatkowym atutem jest też bliskość supermarketu i innych punktów handlowo-usługowych, dzięki czemu Klienci mogą zrobić kompleksowe zakupy w jednym miejscu – dodaje.

29 czerwca – w dniu Wielkiego Otwarcia w Chojnowie – na Klientów NEONET będzie czekało mnóstwo atrakcji i niespodzianek. Pierwszych 10 osób, które odwiedzą salon w dniu otwarcia, otrzyma bony o wartości 100 zł, a kolejne 40 – bony o wartości 50zł. Wszyscy Klienci będą mogli wziąć udział w licytacji paragonów – co godzinę będzie można wygrać cenne nagrody, m.in.: blender sportowy, szczoteczkę elektryczną czy ekspres ciśnieniowy do kawy.Imprezę poprowadzą moderatorzy oraz DJ, a w jej trakcie będzie można skorzystać z licznych obniżek oraz zobaczyć prezentacje wielu produktów.

Warto także podkreślić, że bliskość nowego salonu to ułatwienie dla Klientów robiących zakupy przez Internet. Produkty wybrane z blisko 17 000 urządzeń elektroniki użytkowej, sprzętów AGD i IT można zamówić poprzez stronę internetową www.neonet.pl i bezpłatnie odebrać w sklepie nawet w ciągu godziny! Natomiast Klienci, którzy zdecydują się na zakupy dużego AGD i telewizorów powyżej 40 cali w sklepie będą mogli liczyć na dowóz w granicach miasta za symboliczną złotówkę.

Nowy salon w Chojnowie będzie otwarty 6 dni w tygodniu: od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-18:00, w sobotę w godzinach 9:00-16:00.

Więcej informacji pod adresem:

https://www.neonet.pl/wielkie-otwarcie-chojnow.html

***

Grupa NEONET jest jednym z liderów rynku AGD, RTV, IT, akcesoria i multimedia. Powstała w 1991 roku w Polsce i obecnie skupia sieć blisko 300 salonów sprzedaży w całym kraju. Oferuje najwyższej klasy markowe produkty zarówno w swoich sklepach stacjonarnych, jak i w sklepie internetowym www.neonet.pl. Misją Grupy NEONET jest, by Klienci dokonali najlepszego dla siebie wyboru sprzętu RTV, AGD i IT oraz mogli w pełni cieszyć się jego funkcjonalnością. Wysoki poziom usług i zaufanie Klientów przyniosły Grupie NEONET wiele znaczących nagród i wyróżnień, m.in.: Gwiazda Jakości Obsługi, Laur Klienta i Konsumenta czy tytuł Created in Poland Superbrands. W 2016 roku NEONET dołączył do międzynarodowej grupy zakupowej E-Square.

Kontakt dla mediów:

Jędrzej Jendrośka

jedrzej.jendroska@neoidea.pl

Tel. 696402272