Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Co jest grane w Chojnowie?

Autor Kasia_
Data utworzenia: 28 lipiec 2017, 12:58 Wszystkich komentarzy: 0


Co jest grane w Chojnowie?

Zachęcamy do zapoznania się z repertuarem chojnowskiego Kina Kultura. W ten weekend na dużym ekranie będziemy mieli okazję zobaczyć animowaną komedię oraz romans, który bił w ostatnim czasie rekordy popularności.

GRU, DRU i MINIONKI

piątek, godz. 16.00; 18.00

sobota, godz. 16.00; 18.00

Animowana komedia, która przypadnie do gustu zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Kolejna cześć cyklu o małych, sympatycznych żółtych stworkach. Tym razem światu zagraża niedoszły gwiazdor dziecięcy z lat 80. – Bathazar Bratt. Gru i Lucy, para agentów Ligi Antyzłoczyńców, stawia mu czoła i unicestwia świat zdominowania świata. W międzyczasie Gru dowiaduje się, że ma brata bliźniaka – Dru.

PONAD WSZYSTKO

piątek, godz. 20.00

sobota, godz. 20.00

Romans, który powstał na podstawie bestsellerowej powieści Nicoli Yoon Everything. Główna bohaterka, Maddy, to błyskotliwa osiemnastolatka, która zmaga się z bardzo rzadką chorobą – jest uczulona prawie na wszystko, przez co nie może opuszczać sterylnego domu. Kontakt ze światem zewnętrznym i wszelkiego rodzaju bakteriami może nasilić objawy choroby i narazić życie młodej dziewczyny. Pewnego dnia do sąsiedniego domu wprowadza się chłopak w wieku Maddy. Między nimi szybko nawiązuje się silna więź, która z czasem przeradza się w głębokie uczucie. Pragną wspólnie poznawać świat i doświadczyć miłości. Czy im się to uda? Po odpowiedź zapraszamy do kinowych foteli.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.