Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica Cuprum

After Party to nie wszystko. Zdradzamy szczegóły gminnych dożynek w Witkowie

Autor admin
Data utworzenia: 04 sierpień 2017, 13:12 Wszystkich komentarzy: 0


After Party to nie wszystko. Zdradzamy szczegóły gminnych dożynek w Witkowie

Kilka dni temu informowaliśmy o gwieździe tegorocznych Dożynek Gminnych, którą będzie zespół "After Party". Ich występ to jednak nie wszystko. Poznaj pełny program tegorocznej imprezy, której gospodarzem będzie sołectwo Witków.

Gminne Dożynki zaplanowanena 10 września odbędą się na boisku sportowym przy Punkcie Bibliotecznym w Witkowie.

Wydarzenie rozpocznie się od polowej Mszy Świętej w miejscu organizacji dożynek. Początek nabożeństwa zaplanowany został na godzinę 11:00. O godzinie 12:30 rozpocznie się część oficjalna, która otwarta zostanie tradycyjnym korowodem wieńców dożynkowych, obrzędem dożynkowym oraz przemówieniami okolicznościowymi.

Osoby, które będą obecne o godzinie 14:00 mogą liczyć na poczęstunek. Na godzinę 15:00 zaplanowano rozpoczęcie części artystycznej. Na scenie gminnych dożynek zaprezentują się kolejno:

- After Party
- zespoły ludowe gminy Chojnów
- orkiestra rozrywkowa "Kłos & Dąbrowski Band" w koncercie "Taniec z gwiazdami"

Część artystyczną zakończy koncert "Hity Polskiej Piosenki - SING SING".

Na godzinę 21:40 zaplanowano występ teatru ognia FireShow. Od godziny 22:00 do późnych godzin wieczornych na gości dożynek czekać będzie zabawa taneczna.

Zdecydowanie największym zainteresowaniem cieszy się zapowiedź koncertu zespołu After Party, znanego m.in. z takich utworów, jak Tylko ona jedyna, Nie daj życiu się, Ona lubi pomarańcze czy Czekam na Ciebie.

Pozostaje nam liczyć, że tym razem pogoda dopisze organizatorom i nie będziemy musieli zmagać się z ulewnymi opadami jak dwa lata temu w Zamienicach, czy potwornymi upałami jak rok temu w Niedźwiedzicach.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform